Основная информация

Ava
lenomarta
Марта
Зарегистрирован 2015-12-03
Принимает к оплате:
  • Наличные
  • Webmoney
  • пластиковые карты
  • безналичный перевод
  • терминал

отзывы туристов

Инна
Инна
написал 20.10.2016 г.
Квартира затишна та чиста. Фото відповідає реальності. Гаряча вода та опалення цілодобово. Телевізор, інтернет, камін, гаряча вода -усе працювало. Турботлива та привітна власниця!
Читать больше
Ігор
Ігор
написал 20.10.2016 г.
Дякую, дуже гарна та стильна квартира, все гарно зручно та компактно. Дякую Власниці за швидку реакцію та комфортне проживання. Рекомендую!
Читать больше
Lena
Lena
написал 27.10.2016 г.
Я одразу оцінила інтер'єр квартири - поєднання сучасного і старовинного, дуже неординарний дизайн, все надзвичайно зручно, компактно і відповідає фотографіям! Квартира знаходиться близько до центру і водночас в затишному та спокійному місці, де можна гарно відпочити після прогулянки дощовим Львовом, зігріваючись біля каміну:) Котрий власноруч потрібно розпалювати, що досі такого ніде не зустрічала))) Окремо ДЯКУЮ за чистоту, людяність, комфорт та такий теплий прийом хорошій та привітній власниці квартири
Читать больше
Елена
Елена
написал 16.11.2016 г.
Дуже затишна і тепла квартира! Дуже сподобалось розташування - дуже близько до центру, але без зайвого галасу. Приємний дизайн, є все необхідне для проживання: постіль, рушники, фен, праска, холодильник, пральна машинка, інтернет, телевізор, зручна велика шафа. Кухня маленька, але дуже функціональна. Окремий величезний плюс - це камін!!! Сидіти біля нього увечері після виснажливої прогулянки - окреме задоволення! Все дуже чисто і охайно! Власниця дуже привітна! Буду рекомендувати цю квартиру всім друзям!
Читать больше

Объекты владельца