Здати житло

     Vlasne – міжнародний портал подобової оренди й нерухомості без посередників в цілому.

     Ми – група однодумців, що прагне зробити процес оренди житла в будь-якому місці світу простішим та дешевшим. Плануючи подорож чи вирушаючи у відрядження, кожен з нас постійно зіштовхується з питаннями пошуку помешкання, бажано за адекватні гроші і в гарному місці. Завжди існувало питання – де шукати і як бронювати? На Vlasne ми спробували вирішити це питання і зробили процес пошуку та бронювання максимально простим.

     Чому саме приватні апартаменти, а не готелі? Видатки на готелі часто завищені, а приватні помешкання можуть запропонувати кращу якість за менші кошти. Крім того, на створеному нами сайті, Ви можете обрати житло з будь-якою інфраструктурою та в будь-якому місці, яке б вас не забажалось.

     Відтепер оренда житла в будь-якому куточку світу – це просто!

     Торкаючись питання оренди, ми вирішили зробити процес пошуку за замовлення максимально прозорим і без посередників. Спілкуючись безпосередньо з власниками нерухомості, Ви самі контролюєте процес укладання угоди і можете бути впевнені і ній. Вам немає потреби покладатись на незнайому людину.

     Оскільки мова йде про нерухомість в цілому, то було прийняте рішення створити окремі розділи по оренді довгостроковій та продажу без посередників. Тепер інвестувати в нерухомість стає ще дешевше – Ви не маєте платити величезні комісійні агентам.

     Головна задача проекту – полегшити пошук і замовлення, надати більший вибір арендаторам, а власникам забезпечити «безпростійність» нерухомості, що здається.

     На даний час Vlasne доступнее на трьох мовах: англійській, російській та українській. В майбутньому планується розширення мовної аудиторії.

      Vlasne вже присутній на українському ринку vlasne.ua, на російському vlasne.ru та на ринку Європи та Америки vlasne.net. Ми постійно проводимо роботи по просуванню ресурсу в українському, російському та західному Інтернеті. Публікуючи об’єкт на Vlasne, Ви можете бути впевнені у повному охопленні цільової аудиторії.