Квартири подобово Бориспіль

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування
Інші фільтри
Миттєві
Бориспіль, Україна

Квартири подобово Бориспіль

Тисячі людей щодня відвідують Київ і перед більшістю з них, стоїть питання проживання.

 Деякі щасливчики мають друзів або родичів, у яких можна зупинитися на кілька днів, але, на жаль, не всім так щастить. Тут безліч готелів, але це або готелі дуже високого класу, які хоч і радують своїм сервісом, але, на жаль, не балують своєю вартістю, або це готелі низького рівня, де зупинятися, не тільки неприємно, але й дуже дорого.

 

 Ми розкажемо, як отримати домашній затишок за малі гроші.

 

Для тих, хто цінує домашній затишок і вміє рахувати гроші, існує послуга подобової оренди. Звичайно, навіть порівняно недорога і зручна квартира на добу може бути не по кишені деяким гостям столиці. В такому випадку, можна звернути увагу на квартири в передмісті, де ціни нижчі, а сервіс на тому ж рівні, що і в столиці. Оренда тимчасового житла в Борисполі цілком підходить для тих гостей міста, які скористалися авіатранспортом. Головна перевага таких апартаментів полягає в тому, що після виснажливого перельоту немає необхідності добиратися ще кілька годин по міських пробках до орендованого житла.

Знявши навіть на кілька годин таку квартиру Ви можете:

- Відпочити,

-привести себе в порядок

і лише після цього їхати до Києва на екскурсію, ділову зустріч чи прогулянку.

Всі квартири для короткотермінового проживання мають пристойний вигляд. Зняти житло в цьому місті можна в будь-якому зручному районі. А дістатися до Києва можна за якихось 10-15 хвилин на таксі, маршрутному таксі, автобусі. Найближча станція метро всього лише в 5 хвилинах їзди від міста. У якій би квартирі ви не зупинилися ненадовго - всі вони обладнані всім необхідним для проживання. Квартира на добу поблизу аеропорту - це набагато дешевше готелю або квартири в Києві.

Економія суттєва, але не в збиток комфорту. У цьому місті Ви знайдете величезний вибір квартир різного класу і на будь-який смак. А зняти квартиру на декілька днів швидко і без проблем можна на порталі Vlasne.ua.


Що для цього треба?
 

Всього лише Інтернет та бажання. Оренда квартир з Vlasne.ua дає можливість своїм користувачам за кілька хвилин вирішити проблему з проживанням ще до приїзду в місто. Всі тимчасові апартаменти якісно представлені на порталі, що допомагає прийняти правильне рішення. Всі об'єкти, які розміщені на Vlasne, проходять перевірку і лише найдостойніші пропозиції публікуються на сайті. Таким чином, перелік добових квартир на порталі складається з найкращих пропозицій, які зможуть максимально задовольнити потреби клієнтів. Vlasne - це зручний та якісний сервіс. Він дає можливість відчути домашнє тепло і затишок після тривалого перельоту і забезпечує клієнтів хорошим сервісом і комфортом. Все це в безпосередній близькості від столиці. Квартира на добу - це зручна послуга для тих, хто цінує якість і не бажає переплачувати.

Подобово Бориспіль

Квартири Ціни
вул. Привокзальна 3А, Бориспіль (подобово Бориспіль) 865 грн.
вул. Старокиївська 99, Бориспіль (подобово Бориспіль) 865 грн.
ул. Мичурина 2А, Борисполь (подобово Бориспіль) 1265 грн.
вул. Привокзальна 2В/2 (подобово Бориспіль) 1081 грн.
ул. Европейская 6, Борисполь (подобово Бориспіль) 1093 грн.
вул. Беживка 5, Бориспіль (подобово Бориспіль) 863 грн.
ул. Мичурина 2А, Борисполь (подобово Бориспіль) 1265 грн.
ул. Новая 2, Борисполь (подобово Бориспіль) 1093 грн.
вул. Банківська 32, Бориспіль (подобово Бориспіль) 1071 грн.
вул. Київський шлях 127Б, Бориспіль (подобово Бориспіль) 1541 грн.

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті