Квартири подобово Боярка

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування
Інші фільтри
Миттєві
Боярка, Україна

Квартири подобово Боярка

Столиця нашої країни місто велике і дуже дороге.

Знайти житло тут можна, але ціна не кожному підійде.

 

Ви зібралися в столицю, а жити ніде?

Для того щоб не витрачати гроші на дорогі готелі і квартири, можна зняти квартиру подобово в найближчому передмісті. Наприклад, в Боярці.

Це маленьке містечко недалеко від Києва. Спокійне небагатолюдне місце з чистим повітрям.  Добиратися до столиці зовсім недовго і є багато видів транспорту, які швидко Вас доставлять в будь-яку точку міста. Подобова оренда квартир в цьому містечку в багато разів дешевше столичних готелів і в кілька разів дешевше аналогічних квартир в самому Києві. Так що, це найбільш вигідний варіант проживання. Місцеві квартири для тимчасового проживання в відмінному стані і неодмінно з ремонтом. Незважаючи на те, що це не мегаполіс, власники апартаментів цього містечка можуть запропонувати високий рівень обслуговування навіть самим розпещеним і вимогливим клієнтам. Можна поселитися на добу і більше в центрі міста або поряд з транспортними розв'язками, а так само в мальовничих місцях. Можна знайти для проживання квартиру в будь-якій точці міста і з будь-яким набором послуг залежно від побажань клієнта.

Кожна тимчасова квартира тут обладнана найкращим чином. Обов'язковою набором в таких квартирах є:

- сучасний ремонт,

 -меблі,

 -побутова техніка,

 -посуд.

Крім того, клієнтам надається чиста постільна білизна та рушники.

 

Як же зняти квартиру на добу в цьому містечку?

Вибір квартир для Вашого короткострокового комфортного проживання є на порталі подобової оренди Vlasne.ua. Зняти апартаменти за допомогою порталу Ви можете попередньо. Для цього створені всі умови: 

-якісний фото,

-опис,

 -контакти власників.

Vlasne надає зручний спосіб спілкування орендарів з господарями квартир. Все створено для Вашої зручності. Скориставшись послугами нашого порталу, Ви зробите вдалий вибір.  Ми пропонуємо своїм клієнтам чистоту, порядок і домашній затишок. Тихе містечко з розвиненою інфраструктурою допоможе Вам розслабитися і відпочити після шумного мегаполісу, але як тільки з'явиться бажання зануритися в атмосферу великого міста, то для цього Вам знадобитися всього лише 20 хвилин. Оренда квартир для непостійного проживання є зручною послугою, яка до того ж заощадить Вам пристойну суму грошей. Тимчасова оренда житла в цьому містечку - це найкращий спосіб проживання в затишних умовах недалеко від столиці.

Подобово Боярка

Квартири Ціни
Койко місце, Хостел. (подобово Боярка) 690 грн.
ГРК Боярський Двір (подобово Боярка) 460 грн.
Будинок з басейном на ЛІГУ Чемпіонів (подобово Боярка) 23000 грн.
Квартира подобово, Боярка (подобово Боярка) 575 грн.