Квартири подобово Дніпро (Дніпропетровськ) — 2-кiмнатнi

2 кімн
Тип житла 1
Ціна
Розташування
Інші фільтри
Миттєві
Дніпро (Дніпропетровськ), Україна

Двокімнатні квартири подобово у Дніпро (Дніпропетровськ)

Оптимальний варіант для тимчасового проживання - подобова оренда 2-кімнатних квартир в Дніпропетровську. Звичайно, приїжджі люди - туристи і бізнесмени - можуть зупинитися і в готелі. Вибір завжди залишається за клієнтом. Однак зважте всі "за" і "проти", що відносяться до орендованих квартирах і готельного проживанню.
1.Аренда - ціна
Зняти двокімнатну квартиру на добу в Дніпропетровську можна двокімнатний буде коштувати Вам не нижче 600 гривень за одну ніч. Виходить, мінімальна вартість проживання в орендованій квартирі - в 3 рази менше.- "За" - зараховуємо знімного житла. "Проти" - отримує готель.
2. Обстановка в квартирі і в готелі.
Тут складно робити однозначні висновки, віддаючи перевагу оренді 2х кімнатної квартири або готелю. У квартирі, звичайно, затишніше, але в готелі "стандартна" обстановка.
3. VIP відпочинок.
Елітні квартири коштують 500-550 гривень за одну добу прожіванія.Суточная вартість "люкс" номери готелю починається від 1200 гривень.
4. Транспорт і доступ до магазинів.
Ви можете вибрати квартиру в свою тимчасову власність в будь-якій точці міста. Готелів менше, і вартість номера в готелі зростає в міру наближення розташування готелю до центру міста.
5. Ваша незалежність.
В орендованій квартирі ви майже господар. Адміністрація готелю може доставити Вам неприємності з приводу часу Ваших візитів і візитів Ваших гостей. Висновки робіть самі - орендувати житло добу або зупинятися в готелі.

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті