facebook noscript
Здати житло
м.Донецьк, Шахтобудівників 15 2-кімн. квартира , 6 гостей 288 за добу
  • 1
квартира подобово Донецьк ул.Савченко
м.Донецьк, ул.Савченко 3-кімн. квартира , 6 гостей 460 за добу
квартира подобово Донецьк вул.Університетська б.7
м.Донецьк, вул.Університетська б.7 1-кімн. квартира , 2 гостей 288 за добу
квартира подобово Донецьк пр.Київський 2а
м.Донецьк, пр.Київський 2а 2-кімн. квартира , 4 гостей 403 за добу
квартира подобово Донецьк Шахтобудівників, 11
м.Донецьк, Шахтобудівників, 11 3-кімн. квартира , 4 гостей 345 за добу
дiм подобово Донецьк вул. Олімпієва
м.Донецьк, вул. Олімпієва 3-кімн. дiм , 6 гостей 1150 за добу
квартира подобово Донецьк Шахтобудівників 17
м.Донецьк, Шахтобудівників 17 2-кімн. квартира , 4 гостей 288 за добу
квартира подобово Донецьк проспект Ілліча буд.9
м.Донецьк, проспект Ілліча буд.9 1-кімн. квартира , 4 гостей 690 за добу
квартира подобово Донецьк Артема
м.Донецьк, Артема 2-кімн. квартира , 4 гостей 402 за добу
квартира подобово Донецьк пр. Ілліча, 36
м.Донецьк, пр. Ілліча, 36 2-кімн. квартира , 4 гостей 495 за добу
м.Донецьк, вул. Антипова, 4 2-кімн. квартира , 4 гостей 288 за добу
Зачекайте, іде завантаження оголошень

Нічого не підійшло?

Заповніть заявку на пошук, а ми відправимо її всім власникам нерухомості у місті.

Всі заявки

Квартири подобово Донецьк

Донецьк відмінно справляється зі своєю роллю промислового міста, спростовуючи думку про те, що промислове місто не може бути цікавим для туристів і його обличчям обов'язково є лише заводи і їх димлячи труби. Це сучасне місто, що має парки, пам'ятки, красиві проспекти, вулиці, алеї, поєднання сучасної та старовинної архітектури. Тут проводяться спортивні заходи, виставки, фестивалі та інші цікаві заходи.

Це місто-мільйонник стрімко розвивається і стало по-європейськи красивим з розвиненою інфраструктурою. Але, незважаючи на все це, проблема з готелями все ще існує, як і в багатьох українських містах. Готелів у місті багато, але якщо вони гарної якості, то ціна не всім по кишені, а якщо ціна доступна, то якість бажає залишати кращого. Що ж робити гостям міста, які люблять комфорт, але не мають можливості оплачувати дорогі готельні номери? Це питання може вирішити знімання подобової квартири. Тут є і потрібний комфорт, і демократичні ціни.

 

Зніміть квартиру на добу від господарів не виходячи з дому

 

Кожен,хто вибрав цей спосіб проживання, повинен знати, що тимчасово зняти квартиру навіть у самому центрі міста нескладно, якщо скористатися послугами популярного порталу «Vlasne.ua». Тут без зусиль можна знайти для себе відповідний варіант. Квартири проходять строгий відбір, тому якість гарантовано. Зручний портал ще й тим, що тут немає посередників, немає комісійних та інших зайвих витрат. На порталі розміщують свої пропозиції лише власники, які пропонують якісне житло для короткострокової оренди. На «Vlasne.ua» ви не знайдете сумнівних пропозицій і пропозицій без реальних фотографій. Вимогою сайту є і докладний опис вмісту та стану квартири, тобто майбутні клієнти мають можливість ознайомитися з житлом заздалегідь. Таким чином, зовнішній вигляд квартири не стане неприємним сюрпризом при заселенні.

 

«Vlasne.ua» пропонує вибрати квартири подобово в будь-якому районі міста. Тобто, тут можна підібрати квартиру із зручним для вас розташуванням. Можна знайти апартаменти не тільки в підходящій точці міста, а й житло найбільш відповідне за ціною. Так само можна підібрати квартиру, що підходить вам за рівнем комфорту, з необхідним ремонтом, меблями і набором побутової техніки.

 

Портал пропонує своїм користувачам легкий, швидкий і зручний спосіб вирішення питання з тимчасовим житлом у столиці Донбасу, в Україні і в інших точках світу. Все дуже доступно, зрозуміло і просто. Кілька хвилин і ви вже знаєте, де зупинитися на ніч в будь-якому місті.

 

Як здати квартиру на короткий термін з мінімальними затратами

 

«Vlasne.ua» дуже корисний і необхідний ресурс для власників добових квартир. Кожен власник знає, наскільки важлива в цьому бізнесі хороша реклама. Портал затрачає чимало сил і коштів для того, щоб забезпечити найбільш ефективною рекламною кампанією всіх власників, які користуються послугами сайту. З нами ваша квартира не залишиться без уваги.

 

Портал «Vlasne.ua» допомагає орендарям і орендодавцям вирішити найкращим способом свої питання з подобової оренди.

Читати більше Згорнути
Оголошення
Переглянуте
Оголошення
райони райони
місця місця
пон вів сер чет пят суб нед