Квартири подобово Кам’янець-Подільський

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування
Інші фільтри
Миттєві
Кам’янець-Подільський, Україна

Квартири подобово Кам’янець-Подільський

Зміст:

Популярне і стародавнє місто України

Це одне з найпопулярніших і древніх міст в Україні. Сюди часто приїжджають іноземці, і дуже люблять проводити вихідні всі жителі нашої країни. Знайомлячись з його пам'ятками і багатою історією, ви почуєте багато дивовижних і цікавих фактів. А після насиченого екскурсійного дня, вам просто необхідно буде відпочити в комфортних апартаментах, які ви зможете легко зняти на нашому порталі Vlasne.ua.

Скористайтеся нашим зручним сервісом, за допомогою якого ви зможете легко зняти квартиру подобово в Кам'янець-Подільському на Новий Рік 2018 без посередників. Для романтичного настрою, ви можете приїхати сюди удвох і оселитися в затишній квартирі-студії. Або приїжджайте сюди з дітьми, щоб показати їм знамениту Кам'янець-Подільську фортецю, в якій тримали в ув'язненні в свій час Устима Кармелюка.

kamenets

Орендувати квартиру подобово в Кам'янець-Подільському ви зможете за ціною від 69 грн до 1150 грн за добу. Звичайно ж, чим ближче до його історичних пам'яток, тим ціни на оренду квартир вище. Але все одно, вони будуть нижчими, ніж вартість проживання в стандартному номері готелю.

 

Мікрорайони

Місто поділене на такі мікрорайони:

Звичайно, якщо ви бажаєте розміститися в самому серці історичного центру міста, вам слід звернути увагу на мікрорайон Старе Місто. Всього лише за 460 грн на добу, ви зможете зняти квартиру подобово в центральній частині Кам'янця-Подільського.

kamenets2

 

Що подивитися в Кам'янець-Подільському?

Все найцікавіше в місті компактно зосереджено в одній точці, тому всі пам'ятники історії знаходяться в пішій доступності один від одного. Разом з Кам'янець-Подільською фортецею, вам слід відвідати Ратушу, найстарішу на території України.

Обов'язково відвідайте Кафедральний костел апостолів Петра і Павла - величний католицький собор XVI століття, зведений в стилі ренесансу, бароко і неоготики. І послухайте чарівну музику органа. Поруч з храмом ви зможете зняти квартиру на подобово за ціною від 287 грн за добу.

kamenets3

Також вас може зацікавити православний Собор Олександра Невського, зведений в XIX столітті в неовізантійському стилі. Орендувати квартиру на добу, біля собору, ви зможете за ціною 345 грн.

У Кам'янець-Подільському, також можна подивитися на дивовижні залишки від оборонного комплексу фортеці. Так ви можете відвідати саму високу оборонну споруду міста - Башта Стефана Баторія. В хорошому стані збереглася Кушнірська (Різницька) вежа. Від Польської Брами залишилися дві башти з різних сторін річки. Частково збереглася Руська брама. Кожна з цих споруд має дивовижну історію, і щоб познайомитися з нею ближче, орендуйте апартаменти разом з Vlasne.ua.

kamenets4

 

Як зняти квартиру подобово? Короткі рекомендації

Для того щоб ви могли приємно провести час в Кам'янець-Подільському, наш портал запропонує вам на вибір від затишної однокімнатної квартири до комфортного приватного будинку, які ви зможете зняти подобово без посередників за ціною в середньому 450 грн за добу.

Для більш комфортних умов проживання, за допомогою фільтра ви можете підібрати квартиру з WiFi, з кондиціонером і навіть з каміном. Ми намагаємося зробити все, для того щоб ваше перебування в новому місці було максимально наближеним до домашнього затишного вогнища.

Також на нашому сайті Vlasne.ua є сервіс "Миттєве бронювання". Коли ви визначитеся з апартаментами, обов'язково його використовуйте. Так ви точно будете знати, що з місцем проживання у вас турбот не виникне.

Подорожуйте разом з Vlasne.ua, відкривайте нові місця і отримуйте море задоволень! 

 

Подобово Кам’янець-Подільський

Квартири Ціни
вул. Івана Франка 7, Кам'янець-Подільський (подобово Кам’янець-Подільський) 973 грн.
вул. Івана Франка 7, Кам'янець-Подільський (подобово Кам’янець-Подільський) 757 грн.
вул. Татарська 16, Кам'янець-Подільський (подобово Кам’янець-Подільський) 367 грн.
вул. Грушевського 56, Кам'янець-Подільський (подобово Кам’янець-Подільський) 1109 грн.
вул. Привокзальна 22Б, Кам'янець-Подільський (подобово Кам’янець-Подільський) 1137 грн.
пров. Семінарський 1, Кам'янець-Подільський (подобово Кам’янець-Подільський) 671 грн.
вул. Зарванская 4, Кам'янець-Подільський (подобово Кам’янець-Подільський) 854 грн.
вул. Голосківська 20, Кам'янець-Подільський (подобово Кам’янець-Подільський) 8039 грн.
вул. Суворова 16В, Кам'янець-Подільський (подобово Кам’янець-Подільський) 1725 грн.
вул. Домініканська 2Б, Кам'янець-Подільський (подобово Кам’янець-Подільський) 1380 грн.

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті