Квартири подобово Хмельницький — 1-кiмнатнi

1 кімн
Тип житла 1
Ціна
Розташування
Інші фільтри
Миттєві
Хмельницький, Україна

Однокімнатні квартири подобово у Хмельницький

Волинь цікава не тільки для українських туристів, а й для гостей, які приїжджають з інших країн. Незважаючи на різницю в соціальному статусі приїжджих, подобова оренда 1-кімнатної квартири в Хмельницькому буде коштує однаково як для співвітчизників, так і для іноземців.
Вартість проживання в однокімнатній квартирі протягом доби - 130 - 270 гривень на день.Ціна за добу проживання в орендованій квартири залежить від:

1. Району, де розташовується Ваше тимчасове житло,
2. Стани квартири в цілому - якості ремонту житла,
3. Наявності зручностей - гарячої та холодної води постійно, інтернету, кондиціонера,
4. Додатковою меблів і техніки, пропонованих для користування - телевізора, холодильника, пральної машини, мікрохвильової печі, ортопедичних матраців та інших умов, що забезпечують зручності проживання.

Якщо Ви вагаєтеся між вибором варіанта оренди житла і проживанням в готелі, віддайте свій голос "за" знімну квартиру в тому випадку, якщо Ви хочете заощадити свої кошти, проживаючи тим не менш, в комфортабельних умовах.
У випадку, коли Ви знаходитесь у відрядженні, і трата Ваших коштів підзвітна, Вам необхідно з'ясувати, чи зможе власник житла, що здається надати Вам всі чеки і паперу з інформацією про Ваших витратах. У відсутність таких умов зніміть номер в готелі, але це обійдеться вам в три рази дорожче, ніж оренда затишної квартири в Хмельницькому.

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті