Квартири подобово Київ — Апартаменти

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування
Інші фільтри
Миттєві
Київ, Україна

Апартаменти — Київ

Зміст:

Де зняти апартаменти

Приїхавши до столиці, ви можете зняти апартаменти подобово в Києві. Їх комфорт і затишок зроблять ваше перебування в Києві приємним і незабутнім.

Популярність і презентабельність апартаментів зумовили великий вибір подобової оренди без посередників на сайті Vlasne.ua.

Печерський район запропонує вам найрізноманітніші варіанти, які відповідатимуть вашим побажанням. Тут можна зняти апартаменти на бульварі Лесі Українки в середньому за ціною 1000 - 1400 грн за добу, це зовсім недалеко від Бессарабської площі та Хрещатика.

ap

Або орендуйте апартаменти в Шевченківському районі, за ціною від 920 грн за добу. Поруч з Майданом Незалежності, Софійським та Михайлівським соборами, а  також поруч з фунікулером, який допоможе вам швидко дістатися Подолу.

Хороший вибір є в Оболонському районі. Тут вас порадують красиві місця біля Дніпра і ціни від 748 грн до 1150 грн на добу.

ap2 

Лівий берег також пропонує на вибір гарні апартаменти. Ціни тут починаються від 920 грн за добу.

 

Ціни

Зняти апартаменти подобово в Києві, можна за цінами від 1093 грн до 1955 грн за добу. У центральній частині міста ціни на оренду вищі, стартують вони з 1380 грн.

 

Короткі рекомендації Vlasne.ua

Для того, щоб перебування в Києві проходило із задоволенням і без непотрібних клопотів, Vlasne.ua рекомендує знімати квартири подобово, з попереднім бронюванням. Це допоможе вам, провести час в столиці,  не переживаючи щодо місця ночівлі.

На нашому порталі зверніть увагу на великий вибір апартаментів, повністю облаштованих для комфортного проживання. Вартість їх оренди в середньому обійдеться вам в 1400-1600 грн за добу.

 

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті