Квартири подобово Київ — Деміївська

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування 1
Інші фільтри 1
Миттєві
Київ, Україна

Квартири подобово Деміївська

Один з найбільш оптимальних районів проживання, якщо Ви навідалися до Києва на короткий термін - це оренда подобового житла в районі метро Деміївська. Це прекрасний район з добре розвиненою інфраструктурою, в якому абсолютно недавно побудували станцію метро. Але не дивлячись на близькість метрополітену, квартири в цьому районі здаються за дуже і дуже прийнятними цінами. Наприклад, середня ціна однокімнатної квартири становить приблизно 250 гривень на добу. Це з урахуванням всього необхідного:

- меблів,

-техніки,

-ремонту,

-необхідного посуду,

-постільної білизни.

У реальності даних пропозицій можна переконатися звернувшись на портал подобової оренди Vlasne.ua.

Це дуже зручний район. З одного боку поруч великий продуктовий ринок з низькими цінами, автовокзал, недалеко ВДНГ, прекрасний Голосіївський парк ім. Рильського, кондитерський завод Рошен, де завжди можна накупити солодощів у фірмових магазинах.

З іншого боку - це майже центр. Тому, за якихось 15 хвилин можна дістатися на метро до Майдану Незалежності або Хрещатика.

На сайті Vlasne можна не тільки зв'язатися безпосередньо з власниками, але і залишити заявку зі своїми побажаннями. Заявка розійдеться по господарям нерухомості і вони самі з Вами зв'яжуться.

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті