Квартири подобово Київ — Оболонь

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування 1
Інші фільтри 1
Миттєві
Київ, Україна

Квартири подобово Оболонь

За допомогою інтернету та порталу Vlasne.ua тепер повністю відпала проблема в пошуку тимчасового житла в Києві. Не потрібно купувати газети чи їхати на вокзал до тіток, що кричать «квартира, квартира ...».

Досить зайти зі свого ПК на портал Власне або завантажити на свій телефон однойменний мобільний додаток. Тут Ви отримаєте список об'єктів від власників уже вільних і готових до заселення. Навіть перебуваючи в іншій країні можна безпосередньо зв'язатися з господарем апартаментів.

Ми не радимо Вам знімати апартаменти в дорогому і шумному центрі столиці. Зніміть краще квартиру подобово в прекрасному новому спальному районі біля метро Оболонь. З одного боку - метро найзручніший вид транспорту в мегаполісі, який домчить без пробок куди завгодно; з іншого боку - тут Вам і озера, і щойно відбудована найгарніша Оболонська набережна, до якої можна прогулятися пішки. На набережній і влітку, і взимку купа кафешок і розваг. А також, прекрасний вид на Дніпро та його затоки. І, до того ж, в пішій доступності Ви можете відвідати один з найбільших торгово-розважальних центрів країни - комплекс «Дрім-таун» з аквапарком, на детальний обхід якого потрібно цілий день.

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті