Квартири подобово Миколаїв — 1-кiмнатнi

1 кімн
Тип житла 1
Ціна
Розташування
Інші фільтри
Миттєві
Миколаїв, Україна

Однокімнатні квартири подобово у Миколаїв

Місто Миколаїв, що розташований в південній частині України, відноситься до одних з найбільших міст, що входять в десятку "українських гігантів". До того ж, клімат тут м'який, також є безліч пам'яток. Регіон привабливий і для бізнесу.

Подобова оренда 1-кімнатних квартир в Миколаєві

Сюди приїжджають не тільки мандрівники, але і ділові люди, студенти, закохані пари, фотографи. Розвинена інфраструктура і велика кількість мальовничих пейзажів роблять поселення привабливим для гостей. В осінньо-літній період зняти однокімнатну квартиру на стуки в Миколаєві буде дорожче приблизно на 30-40%. Традиційно найбільш популярним є центральний, Ленінський, Корабельний район та деякі інші.
Однокімнатні квартири в Миколаєві подобово - цінова політика
Вартість варіюється залежно від кількох факторів:
- Стан житла, наявність капітального або косметичного ремонту;- Наявність інтернету;- Парковка в безпосередній близькості від будинку (багато гостей приїжджають на особистих автомобілях, особливо в курортний сезон);- Наявність у приміщенні побутової техніки: холодильник, мікрохвильова піч, телевізор, кава-машина та ін .;- Стан санвузлів;- Доброзичливе ставлення з боку сусідів, відсутність шуму.

Нижній стеля вартості починається від 180 гривень за добу. Типова площа "однушки" - 35-40-45 кв. метрів. Якщо ви хочете заощадити, то бронюйте житло заздалегідь за допомогою зручного онлайн сервісу.

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті