Квартири подобово Миколаїв — 2-кiмнатнi

2 кімн
Тип житла 1
Ціна
Розташування
Інші фільтри
Миттєві
Миколаїв, Україна

Двокімнатні квартири подобово у Миколаїв

Миколаїв - сьомий місто в Україні за чисельністю населення. Та й розташований він дуже зручно - південь країни, адмінцентр області. Омивається він відразу двома річками, та й велика кількість міські паркових зон, розвинена інфраструктура додають йому балів в очах мандрівників.

Подобова оренда двокімнатних квартир в Миколаєві

На ринку представлено безліч варіантів: від бюджетних і до самих розкішних, що відносяться до класу "люкс". Стандартна площа "двушки" складає 40-55 кв. метрів, більше розкішні апартаменти починаються від 70 кв. метрів. Відповідно, варіюється і вартість.
Якщо ви хочете зняти двокімнатну квартиру на стуки в Миколаєві, то скористайтеся можливістю налаштування фільтра в каталозі. Деякі апартаменти гарантують вільний доступ в інтернет (ця опція теж відзначається в каталозі). Також вказано поверх, кількість спальних місць.
Вже по фотографії можна скласти загальне уявлення про стан житла, наявності ремонту. А якщо у вас є питання, то їх завжди можна задати через онлайн форму.
Двокімнатні квартири в Миколаєві подобово в будь-який час року
Цей регіон люди відвідують досить активно в будь-який час року. Пік активності припадає на літо, відповідно, вартість оренди а такому разі теж збільшується приблизно на 30-50%. Якщо у вас є достатньо часу терпіння, то цілком можна почекати і знайти недорогі апартаменти, вартість яких починається від 200 гривень за добу.

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті