facebook noscript
Здати житло
Миттєве бронювання

Замовляйте миттєво

Використовуйте цей фільтр для пошуку квартир з включеним миттєвим бронюванням.
квартира подобово Запоріжжя Чумаченко 30а
м.Запоріжжя, Чумаченко 30а 1-кімн. квартира , 3 гостей 344 за добу
квартира подобово Запоріжжя вул 12 Апреля
м.Запоріжжя, вул 12 Апреля 1-кімн. квартира , 5 гостей 345 за добу
квартира подобово Запоріжжя
м.Запоріжжя, 2-кімн. квартира , 4 гостей 403 за добу
квартира подобово Запоріжжя вул. Перемоги
м.Запоріжжя, вул. Перемоги 2-кімн. квартира , 4 гостей 460 за добу
квартира подобово Запоріжжя Шкільна
м.Запоріжжя, Шкільна 2-кімн. квартира , 6 гостей 437 за добу
м.Запоріжжя, Перемоги 93-б 1-кімн. квартира , 4 гостей 322 за добу
квартира подобово Запоріжжя вул.Українська 31
м.Запоріжжя, вул.Українська 31 3-кімн. квартира , 8 гостей 575 за добу
квартира подобово Запоріжжя Патріотична 54а
м.Запоріжжя, Патріотична 54а 1-кімн. квартира , 3 гостей 426 за добу
квартира подобово Запоріжжя пр. металургів, д.16
м.Запоріжжя, пр. металургів, д.16 2-кімн. квартира , 4 гостей 690 за добу
квартира подобово Запоріжжя ПР ЛЕНІНА 152б
м.Запоріжжя, ПР ЛЕНІНА 152б 1-кімн. квартира , 3 гостей 403 за добу
квартира подобово Запоріжжя бул. Шевченка, 26
м.Запоріжжя, бул. Шевченка, 26 2-кімн. квартира , 4 гостей 345 за добу
квартира подобово Запоріжжя лермонтова 14
м.Запоріжжя, лермонтова 14 2-кімн. квартира , 3 гостей 483 за добу
квартира подобово Запоріжжя Сталеварів d.25a
м.Запоріжжя, Сталеварів d.25a 2-кімн. квартира , 5 гостей 344 за добу
Зачекайте, іде завантаження оголошень

Нічого не підійшло?

Заповніть заявку на пошук, а ми відправимо її всім власникам нерухомості у місті.

Всі заявки

Квартири подобово Запоріжжя

Зміст:

Місто козацтва

Уявіть собі, що ви опинилися в місті козацтва, ходите по вулицях і знайомитеся з його історичними пам'ятками. І паралельно думаєте про те, що вам ніде провести ніч, яка вже наближається. І ви в метушні починаєте вирішувати питання оренди квартири подобово в Запоріжжі. У кращому випадку ви оселитеся в першу-ліпшу дорогу квартиру або в стандартний номер в готелі, де умови не будуть відповідати домашнього затишку.

Щоб такої ситуації не сталося, наш портал Vlasne.ua, рекомендує завчасно вибрати та забронювати вподобану вам квартиру, щоб по приїзду в місто, ви могли думати тільки про мету свого подорожі. На нашому сайті вам представлений великий вибір однокімнатних і двокімнатних апартаментів і сучасні квартири студії. Разом з нами ви легко і просто, зможете зняти квартиру подобово в Запоріжжі на Новий Рік 2018 без посередників за ціною від 195 грн до 747 грн за добу.

zap

Що стосується самого Запорожжя, то саме тут зародився дух незалежності українського народу. Це місто - символ мужності і справжнього козацтва. Тут можна побувати біля 700-річного дуба, під яким козаки писали знаменитий лист турецькому султану.

 

Райони

Місто поділене на сім адміністративних районів:

Для знайомства з містом, оселитися краще в Олександрівському або Вознесенівському районах, де можна зняти квартиру подобово в центральній частині міста, ближче до його історичних пам'яток. Вартість оренди в центрі Запоріжжя, в середньому становить 230 - 345 грн за добу.

 

Острів Хортиця

Відвідавши Національний заповідник "Хортиця", ви опинитеся на найбільшому острові в Україні. Розташувавшись посеред річки Дніпро, заповідник зберігає в собі багату історію, яка охоплює період часу, терміном в 35 тисяч років, і починається вона з періоду далекого палеоліту. Крім цього на Острові Хортиця ви побачите 50-метрові скелі і неповторну ландшафтну красу. Ви можете приїхати в Запоріжжя на вихідні і зняти квартири подобово за ціною починаючи від 184 грн за добу.

zap2

 

Дніпровська ГЕС

Це унікальна споруда, знаходиться на березі річки Дніпро. І за часів Радянського Союзу була найбільшою гідроелектростанцією в Європі. Щоб відвідати Дніпровську ГЕС, ви можете орендувати апартаменти на добу на Соборному проспекті (до 2016 року - проспект В. І. Леніна), в середньому за ціною 230 грн.

 

Що ще подивитися в Дніпропетровську?

Велика частина пам'яток архітектури знаходиться на Соборному проспекті. Тут ви можете відвідати Андріївський і Покровський собори. Любителі вистав можуть відвідати Концертний зал ім.І.І.Глінкі.

zap3

Також відвідайте, разом з дітьми, Кінний театр на острові Хортиця. Тут вас чекатимуть захоплюючі вистави і за бажанням ви зможете взяти уроки верхової їзди і зробити красиві фотографії на пам'ять. І звичайно ж дітям також буде цікаво відвідати Запорізький цирк.

 

Як зняти квартиру подобово? Короткі рекомендації

Збираючи дорожню сумку, подбайте заздалегідь про оренду саме тієї квартири, яка буде найбільше відповідати вашому комфортному перебуванню в славному місті Запоріжжі. На нашому порталі Vlasne.ua ви можете вибрати квартири з WiFi, з кондиціонером, з бойлером і навіть з джакузі.

Ми рекомендуємо орендувати апартаменти на Соборному проспекті, де знаходиться велика частина пам'яток Запоріжжя. Тут ви зможете зняти квартиру подобово за ціною від 184 грн до 345 грн за добу. 

Обов'язково використовуйте "Миттєве бронювання", щоб вибрані вами апартаменти, гарантовано чекали саме вашого приїзду в місто Запоріжжя. Подорожуйте із задоволенням разом Vlasne.ua. 

 

Читати більше Згорнути
Оголошення
Переглянуте
Оголошення
райони райони
місця місця
пон вів сер чет пят суб нед