Квартири подобово Дніпро (Дніпропетровськ) — 1-кiмнатнi

1 кімн
Тип житла 1
Ціна
Розташування
Інші фільтри
Миттєві
Дніпро (Дніпропетровськ), Україна

Однокімнатні квартири подобово у Дніпро (Дніпропетровськ)

Подобова оренда 1-кімнатних квартир в Дніпропетровську користується попитом не тільки у гостей, але й у багатьох жителів. Безліч пропозицій здачі житла з подобової оплатою дає можливість проведення відпочинку, свят та відряджень.

Перед вибором однокімнатної квартири в Дніпропетровську зверніть увагу:- На місце розташування будинку (чи зручно Вам буде добиратися, наприклад до центру міста або роботи);- На кількість спальних місць;- На те, чим обладнане житло (чи є в квартирі місце для приготування їжі, тв, кондиціонер, wi-fi та інші зручності);- На вартість добової оренди (ціна за добу може становити від 210 до 380 грн).
Зняти однокімнатну квартиру на добу в Дніпропетровську не представляється складним. Кожен варіант пропонованого житла має докладні фотографії та опис із зазначенням адреси, наявності зручностей, спальних місць. Завдяки представленої інформації можна зробити потрібний вибір.

Однокімнатні квартири в Дніпропетровську подобово вигідно знімати, тому що Ви оплачуєте певну кількість днів, які плануєте провести в цьому місці. Будь то свято, яке триватиме лише один день або відрядження, що триває протягом двох тижнів. В однокімнатній квартирі з подобової оплатою Ви завжди будете почувати себе немов удома, бо для цього будуть створені всі умови.

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті