Здати житло

Vlasne.ua - це сервіс для пошуку і подобової оренди апартаментів без посередників. Засновники порталу - це люди, які прагнуть вивести процес подобової оренди у всьому світі на новий рівень і зробити його простіше. Вирушаючи у відрядження в інше місто, або плануючи довгоочікувану подорож кожен з нас стикається з пошуком і бронюванням житла подобово. Але знайти гідний варіант досить складно, на це потрібно витратити купу часу. Творці Vlasne зробили все для того, щоб процес пошуку і бронювання житла подобово став простим і швидким.


Квартира подобово як альтернатива готелю

Найчастіше готелі істотно підвищують вартість номерів, а квартиру можна орендувати за менші гроші, причому відмінної якості. Крім цього, на сервісі ви можете знайти апартаменти в потрібному районі з розвиненою, необхідної вам інфраструктурою. Відтепер оренда подобово житла в будь-якій точці світу - це справа кількох хвилин.


Розробляючи процес подобової оренди квартири, ми спробували зробити його максимально простим і прозорим, а головне - без участі третіх осіб. На сайті ви можете спілкуватися безпосередньо з власником апартаментів, ви будете впевнені в безпеці угоди, оскільки самі її контролюєте.


Головні переваги сервісу Vlasne


Відтепер у вас немає необхідності оплачувати величезні суми комісія агентам. Сервіс Vlasne створювався з метою зробити процес пошуку і замовлення максимально легким, орендарям надати великий вибір нерухомості, а власникам - великий потік клієнтів.


Сьогодні сайт можна використовувати на трьох мовах - українській, російській і англійській. В майбутньому ми плануємо розширюватися, щоб охоплювати якомога більше аудиторії. Сервісом Vlasne активно користуються в Україні, Україні, Європі та Америці. Крім цього, сервіс активно просувається в Інтернет. Розміщуючи свою нерухомість на Vlasne, ви можете бути повністю впевненим у великому потоці клієнтів.