Квартири подобово Кам’янець-Подільський — 1-кiмнатнi

1 кімн
Тип житла 1
Ціна
Розташування
Інші фільтри
Миттєві
Кам’янець-Подільський, Україна

Однокімнатні квартири подобово у Кам’янець-Подільський

Вашій увазі ми пропонуємо комфортабельні однокімнатні квартири! Здача квартири здійснюється подобово. Якщо Вам потрібно зупинитися де-небудь або ж усамітнитися, тоді наші квартири хороший варіант для Вас.

Всі квартири розміщені в хороших районах зі спокійною обстановкою. Ви можете вибрати будь-яку з наявних квартир. Ціновий діапазон подобової здачі квартир різний, все залежить від розташування квартири і від оснащення квартири побутовою технікою.опис квартирВсі квартири, володіють косметичним ремонтом, більш дорогі квартири мають відмінний дизайн і оснащені новими технологічними пристроями.
Кухня та ваннаКухня має всі необхідні дрібниці для готування: сковорідки, каструлі і тому інше. Також є столові прилади і посуд.Ванна кімната оснащена душовими кабінами або ванною.У деяких квартирах є веранда.

Переваги наших квартир:
1.Снять однокімнатну квартиру на добу в Кам'янець-Подільському коштує всього від 110-200 грн;
2.Наша квартири володіють всім необхідним;
3. Незалежно від ціни, всі квартири мають, як мінімум, косметичним ремонтом.

Кожну квартиру, незалежно від цінової політики, ми ретельно прибираємо, стираємо постільна білизна. Так що Вам не доведеться хвилюватися за чистоту, Ви зможете відмінно і з комфортом відпочити в чистій затишній квартирі. Ми надамо Вам відмінні послуги і зробимо все, щоб Ваш відпочинок був якісним. Також нагадаємо, що ціна здачі квартир різна і Ви можете вибрати квартиру яка Вам більше подобається і підходить.

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті