Квартири подобово Вінниця — 1-кiмнатнi

1 кімн
Тип житла 1
Ціна
Розташування
Інші фільтри
Миттєві
Вінниця, Україна

Однокімнатні квартири подобово у Вінниця

Вінниця - обласний центр і регіон України, привабливий з точки зору туризму і розвитку ділових зв'язків. У місті існує чимало готелів, у тому числі і в історичних районах міста, проте вартість розміщення в них не може конкурувати з вартістю оренди.

Подобова оренда 1-кімнатних квартир у Вінниці

Оренда можлива у всіх районах:
- Замтостянском;- Староміському;- Ленінському.
Як і скрізь, вартість збільшується в розпал курортного сезону. І нехай Вінниця не є саме пляжним напрямком, але сюди активно прибувають люди. Так, зняти однокімнатну квартиру у Вінниці воліють закохані пари, зачаровані романтикою і красою тутешніх місць, фотографи, які проводять зйомки і фотосесії. Чимало приїжджає в місто і ділових людей. Іноді перед рейсом залишається достатньо часу і деякі люди вважають за краще відпочити у комфортній обстановці перед від'їздом.
Однокімнатні квартири у Вінниці подобово. вартість
На вартість впливає стан житла, корисна площа, наявність в приміщенні побутової техніки (так само як і її якість), стан санвузлів, вид з вікна, наявність балкона / лоджії, парковка в безпосередній близькості від будинку та ін. Вартість починається від 180 гривень. Якщо ви бажаєте максимально заощадити, то бронюйте жільте завчасно.
Для того щоб уберегти себе від неприємних сюрпризів, скористайтеся сервісом, що дозволяє скласти повне враження про квартиру по фото, розміщеним в каталозі сайту.

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті