Здати житло
 • Як працює Vlasne?

  Vlasne дозволяє знайти та забронювати житло для орендарів та відрекламувати свою нерухомість власникам усього за кілька простих кроків.

  Якщо Ви гість (подорожуєте, у відрядженні і т.ін.), ось як працює Vlasne для вас:

  - скористайтесь пошуком, щоб знайти житло, яке вас цікавить - зробіть запит або зателефонуйте власникові, щоб уточнити наявність  - дочекайтесь відповіді власника - забронюйте житло, коли вам буде надано підтвердження наявності - рушайте у подорож!

  Якщо Ви власник нерухомості (чи компанія з управління), як працює Vlasne для вас:

  - зареєструйтесь - розмістіть свої оголошення у лістингу - заповніть "Календар завантажень" - дочекайтесь замовлень від потенційних орендарів - підтвердіть наявніть житла, щоб орендарі могли забронювати - отримуйте свої кошти!

  Відповідь була корисною?  
 • Наскільки безпечно бронювати через Vlasne?

  Бронювати/сплачувати online на сайті Vlasne - цілком безпечно. Ми не зберігаємо інформацію з вашої платіжної карти і не передаємо платіж власникові до тих пір, поки Ви не заселитесь. Важливо: бронювання online доступне лише для об'єктів, у яких є кнопка Бронювання. Інші домовленості з власниками напряму не мають нічого спільного з бронюванням online.

  Крім того, у кожного власника є свій профайл, в якому знаходиться інформація про успішні заселення та відгуки про нього та його нерухомість. Вивчіть його, перед тим як здійснювати платіж.

  Відповідь була корисною?  
 • Як працює система оплат на Vlasne?

  Система платежів на сайті Vlasne - проста і безпечна. Щойно власник підтвердив наявність, орендар може робити платіж. На даний момент Ви можете забронювати нерухомість через оплату кредитними картками (Visa, MasterCard, Maestro), Webmoney або банківським платежем.

  Оплата за розміщення об'єктів на сайті власниками та замовлення додаткових послуг також дуже прості. Спочатку власник розміщує оголошення, потім сплачує його публікацію на певний період.

  Відповідь була корисною?  
 • Як я можу видалити свій профайл?

  Відправте листа на [email protected] і ваш акаунт буде видалено. Також в листі просимо вас вказати причини чому Ви бажаєте видалити свій акаунт з сайту.

  Відповідь була корисною?  
 • Я забув/втратив свій пароль, що мені робити?

  Зайдіть на сайт, у вікні вводу логіну та паролю клацніть на посилання "Забув пароль?", що означає "Відновлення паролю". На ваш контактний email (який Ви вказали під час реєстрації) надійде лист з новим паролем.

  Відповідь була корисною?  
 • Можу я завантажити фото в свій профайл?

  Так. Vlasne підтримує формат JPEG і мінімальний розмір фото, яка буде добре виглядати на сайті має бути 620х400.

  Відповідь була корисною?  
 • Скільки коштує розміщення об'єкту на Vlasne?

  На даний момент всі оголошення приймаються безкоштовно.Платною є лише послуга виділення оголошення над результатами пошуку "Горячі пропозиції"

  Відповідь була корисною?  
 • Яку нерухомість можна знайти на Vlasne?

  Vlasne пропонує лише нерухомість без посередників і без додаткових комісійних. В першу чергу сайт зацікавить тих, хто шукає житло подобово: квартири, приватні будинки, міні-отелі різних цінових категорій та різного класу.

  Також на сайті надана інформація з довгострокової оренди та продажу без посередників: квартири, будинки, дачі, комерційна нерухомість (офіси, магазини, ресторани, складські приміщення та інше)

  Відповідь була корисною?  
 • Чи існують правила використання Vlasne?

  Так. Існують правила використання Vlasne як для орендарів, так і для власників нерухомості.

  Обов'язково ознайомтесь з Правилами та умовами. Це не займе багато часу, але зробить процес використання сайту набагато приємнішим. Також слідкуйте за оновленнями цього розділу.

  Відповідь була корисною?  
 • У яких країнах працює Vlasne?

  На даний момент сайт працює в Росії та Україні. Але ми працюємо над розширенням покриття, щоб кожен міг знайти у нас корисну інформацію і задовільнити свої потреби.

  Якщо Ви власник нерухомості, але сайт Vlasne ще не доступний в вашій країні/місці, відправте нам email на [email protected] і ми допоможемо вам представити вашу країну/місто на нашому сайті!

  Відповідь була корисною?  
 • Як і де я можу подивитися/відредагувати інформацію в своєму профайлі?

  Зайдіть в "Мої дані" в правій верхній частині сайту, потім натисніть на "Редагувати" у відповідних полях профайлу.

  Відповідь була корисною?  
 • Як мені розмістити свою нерухомість на Vlasne?

  Для того, щоб розмістити свої об'єкти на сайті необхідно зареєструватися. Потім увійти на сайт як зареєстрований користувач. Після цього Ви можете подавати свої оголошення. Всі подані оголошення проходять попередню модерацію і потрапляють в загальний лістинг лише після перевірки адміністратором. Оголошення приймаються лише від власників!

  Відповідь була корисною?  
 • Як я отримуватиму оплати за бронювання?

   

  Всі платежі по бронюванню поступатимуть на ваш баланс. Виведення коштів можливе відразу ж після заїзду орендаря. Вам необхідно подати заявку на вивід в розділі Мої бронювання і вибрати доступну форму оплати: - Webmoney(-0,8% від суми) - карти VISA(-2 USD + 4% від суми) Також Ви можете використовувати ваші кошти для замовлення платних послуг порталу

  Відповідь була корисною?  
 • Я повинен платити за розміщення оголошення?

   

  В даний момент всі оголошення приймаються на безкоштовній основі. Платною є лише послуга виділення оголошення на початку результатів пошуку "Гарячі пропозиції"
   

  Відповідь була корисною?  
 • А якщо у мене багато об'єктів, які я сдаю/продаю?

  Ви можете розміщувати будь-яку кількість об'єктів в нашому лістингу. Єдині вимоги - бути власником або не претендувати на комісійну винагороду. Розміщуйте кожен об'єкт окремо. Декілька об'єктів в одному лістингу не буде допущено до публікації адміністратором системи.

  Відповідь була корисною?  
 • Який процес роботи з власниками?

   

  1. Подайте оголошення (лише після реєстрації)

  2. Заповніть календар завантаженості об'єкту

  3. Необхідно підтвердити доступність об'єкту, після запиту потенційного орендаря

  4. Після заїзду орендаря, подайте запит на вивід коштів.

  Відповідь була корисною?  
 • Як можу я зв'язатися з потенційними наймачами?

  В момент запиту, потенційний винаймач також передає вам свої контактні дані: телефон, email

  Відповідь була корисною?  
 • Чи зобов'язаний я заселити гостя, який прислав мені запит?

  Лише Ви приймаєте рішення, кому Ви хочете здати свою нерухомість. Ви можете вибирати серед всіх запитів, що надходять вам, і маєте право давати запит на будь-яку додаткову інформацію від гостей, перш ніж прийняти рішення.

  Відповідь була корисною?  
 • Як я можу бути застрахований від збитків? Vlasne надає гарантії?

  Власники можуть утримувати страховий депозит на час перебування орендаря до моменту його виїзду, який повертається в повному обсязі, якщо нічого не пропало і не пошкоджено. Vlasnе, в даний момент, не надає жодних додаткових гарантій. Завжди надавайте вашим гостям чіткі інструкції про те, як користуватися предметами ужитку та іншим у вашій квартирі і завжди ретельно вибирайте майбутнього орендаря.

  Відповідь була корисною?  
 • Як я можу відредагувати завантаженість і ціни в моїх оголошеннях?

   

  Зайдіть в Мої оголошення - натисніть на іконку "Редагувати календар завантаженості" - відзначте дати, коли ваша нерухомість зайнята - і натисніть зберегти. Настійно рекомендуємо постійно заповнювати календар завантаженості, інакше об'єкт буде виключений з лістингу. Щоб відредагувати ціну натисніть на іконку "Редагувати" - перейдіть на закладку Ціна і внесіть зміни.

  Відповідь була корисною?  
 • Як я можу відредагувати опис в оголошенні, додати/видалити фото та інше в моїх оголошеннях?

   

  Зайдіть в Мої оголошення - натисніть на іконку "Редагувати" - виберіть закладку "Опис" і внесіть всі необхідні зміни або додайте/поміняйте фото.

  Відповідь була корисною?  
 • Як я можу підвищити кількість переглядів моїх оголошень?

   

  Просто. 1. Завантажте якісні фото вашого об'єкту і детальний опис

  2. Замовте послугу "Гарячі пропозиції" - це підвищить кількість переглядів і замовлень в рази.

  Відповідь була корисною?  
 • Як я можу захиститися від можливої відміни бронювання?

  Щоб захистити себе від відміни броні, вибирайте орендарів ретельніше і робіть запит на будь-яку додаткову інформацію від гостя, перш ніж підтвердити резервацію. Коли орендар відміняє броню, існують наступні штрафні санкції: - якщо гість відміняє броню більш ніж за 3 ночі до заїзду: повне повернення коштів, окрім банківських комісій. - якщо гість відміняє броню менш ніж за 3 ночі до заїзду: стягується плата за добу + банківська комісія на залишок.

   

  Відповідь була корисною?  
 • Чи є можливість побачити, що я отримую від розміщення об'єктів на Vlasne?

   

  Вам доступна детальна статистика переглядів вашого об'єкту за будь-який проміжок часу: будь то день, тиждень або місяць. Підтвердженням ефективності служитимуть дзвінки і листи від гостей, орендарів і покупців. Наша команда постійно працює над просуванням Vlasne в українському, російському, а також світовому Інтернеті. Сайт перекладений декількома мовами і доступний для всіх країн світу. Таким чином вашими орендарями можуть бути гості з будь-якого куточка планети.

   

   

  Відповідь була корисною?  
 • Чому моє оголошення не на початку результатів пошуку, хоча я тільки що розмістив його?

  За умовчанням сортування об'єктів в лістингу відбувається за ціною (за збільшенням). Також в першу чергу показуються об'єкти, в яких замовлена послуга "Гарячі пропозиції".

  Відповідь була корисною?  
 • Якщо я хочу змінити своє сплачене замовлення, що мені робити?

  Якщо Ви вже внесли передоплату, зв'яжіться з власником, щоб дізнатися чи може він розмістити вас в інші дати.  

  Якщо Ви ще не встигли сплатити, відправте запит господареві, щоб дізнатися чи доступне житло в новий період.  

  Якщо ж Ви вже в'їхали, тоді просто обговоріть з господарем, які можуть бути штрафи за зміну дат.

   

   

  Відповідь була корисною?  
 • Чому квартира відмічена доступною, коли я роблю пошук, а власник говорить, що вона здана?

  Наявність/доступність житла на певний період міняється дуже швидко і не всі господарі ведуть свої календарі завантаженості постійно. Тому перед бронюванням потрібно завжди заздалегідь зв'язуватися з господарем нерухомості.

  Відповідь була корисною?  
 • Можу я подзвонити в службу підтримки Vlasne і дізнатися про наявність житла в певному місті?

  Vlasne не працює як агентство нерухомості. Ми лише надаємо платформу для пошуку нерухомості в будь-якому місті і безпосереднього спілкування з власниками і швидкого бронювання житла. 

  Кращий спосіб дізнатися про наявність житла - це зробити пошук і написати або подзвонити господарям безпосередньо. 

  І звичайно ж, якщо вам потрібна яка-небудь допомога в тому, як працює система, або у вас виникли питання по ваших запитах або бронюванні, ми завжди ради вам допомогти.

  Відповідь була корисною?  
 • Можу я побачити нерухомість перед бронюванням?

   

  Ми прагнемо, щоб на сайті власники залишали повну інформацію про свій об'єкт з якісними фото і відео. Але якщо вас не задовольняє опис і презентація об'єкту на сайті, Ви можете безпосередньо зв'язатися з власником і домовитися про перегляд.

  Відповідь була корисною?  
 • Я можу писати і дзвонити безпосередньо власникові?

   

  Так. Vlasne надає інформацію з прямими контактними даними власника нерухомості. Ви можете спілкуватися з ним безпосередньо без посередників.

   

  Відповідь була корисною?  
 • Що відбувається, якщо власник відміняє моє бронювання?

  Всі кошти витрачені на бронювання будуть відшкодовані або ж ми постараємося вам підшукати інші пропозиції. Також, Ви можете залишити витрачені гроші на своєму балансі, до тих пір, поки не знайдете альтернативу і тоді за бронювання можна буде сплатити зі свого балансу. 

  Бронювання відбуватиметься за цінами власника нерухомості, і якщо вони вищі, ніж ваше минуле замовлення, вам необхідно буде доплатити різницю, якщо менше, вам буде переведений залишок коштів на ваш рахунок.

  Відповідь була корисною?  
 • Що відбувається, якщо мені потрібно відмінити моє бронювання?

   

  Ви можете відмінити бронювання лише до дати заїзду. Тоді діють наступні правила: 

  - якщо гість відміняє броню більш ніж за 3 ночі до заїзду: повне повернення коштів, окрім банківських комісій. 

  - якщо гість відміняє броню менш ніж за 3 ночі до заїзду: утримується плата за добу + банківська комісія на залишок. 

  В інших випадках, все за індивідуальною домовленістю з власником.

  Відповідь була корисною?  
 • Чи можу я сплатити депозит при бронюванні, а повну суму під час заїзду?

   

  Все залежить від умов бронювання заданих власником. Одні вимагають повну передоплату за весь період, інші 50% від всієї суми. 

  Обумовлюйте умови бронювання безпосередньо з власником нерухомості.

  Відповідь була корисною?  
 • Що відбувається, якщо я розміщую об'єкт у Вибране?

   

  Знайшовши об'єкти, що цікавлять вас, Ви можете помістити їх у Вибране і звідти надіслати всім власникам запит, виділивши всіх і натиснувши на кнопку "Запит господареві".

  Пам'ятайте, що доступність об'єкту міняється дуже швидко, і якщо Ви знайшли об'єкт з вільними датами, ситуація може змінитися вже наступного дня. Тому відправляйте запит і бронюйте щонайшвидше.

  Відповідь була корисною?  
 • Я відправив запит власникові, але вже тривалий час не отримую відповіді. Що мені слід робити?

  Власники отримують безліч запитів щодня і інколи вони просто можуть втратити вашу заявку. Обов'язково відправте йому повторний запит: зайдіть в свої Вибрані об'єкти і натисніть на іконку "Запит власникові" або просто подзвоните власникові.  Якщо ж після декількох спроб власник так і не зв'язався, то ймовірно, він просто не може розмістити вас або об'єкт зданий/проданий. Радимо підшукати інші об'єкти.  Ви можете підвищити свої шанси на те, що ваш запит буде підтверджений господарем. Для цього прагніть надати господареві нерухомості якомога більше інформації про себе і про тих хто проживатиме.

  Відповідь була корисною?  
 • Якщо власник нерухомості підтверджує незанятість квартири в необхідний мені період, чи означає це, що на ці дні квартира заброньована за мною?

  Ні. Бронювання здійснюється лише після оплати на сайті. Власники можуть підтвердити наявність об'єкта для багатьох гостей, але заброньовоною нерухомість буде лише для тих, хто здійснив платіж.

  Майте на увазі, що існують можливості, коли власник може відмовитись від бронювання, коли він отримав оплату через сайт Vlasne. В таких випадках вам буде запропонована альтернатива.

  Відповідь була корисною?  
 • Моя кредитна картка була відхилена. Що мені робити?

  Існують наступні причини відхилення платіжної карти: 

  1. Сума переведення перевищує встановлений денний ліміт. Подзвоніть в банк, що випустив карту і попросіть їх підвищити ліміт на переведення коштів. 

  2. Валюта транзакції відрізняється від валюти вашої карти. Подзвоніть в банк, що випустив карту і повідомте їх, що Ви намагаєтеся зробити замовлення в іншій валюті і щоб вони дозволили таку транзакцію. 

  3. Ви використовуєте корпоративну карту. Подзвоніть у ваш банк і отримаєте дозвіл на подібну транзакцію.

  Відповідь була корисною?  
 • Які способи оплати існують?

   

  В даний момент Ви можете забронювати нерухомість за допомогою оплати кредитними картами (Visa, Mastercard, Maestro), Webmoney або банківським платежем.

  Відповідь була корисною?  
 • Чи безпечно бронювати житло online?

  Оплати через сайт Vlasne повністю безпечні. Ми працюємо лише з перевіреними платіжними системами. Ми не зберігаємо інформацію з вашої кредитної карти.

  Щойно Ви здійснили платіж і наша система отримала кошти, Ви отримуєте підтвердження про успішне бронювання. Платіж буде переведено на рахунок власника нерухомості лише в момент вашого заселення.

  Відповідь була корисною?  
 • Як працює Vlasne?

  Щойно Ви знайшли об'єкт, який задовільняє ваші потреби (або об'єкти), Ви одразу можете зв'язатись з власниками по телефону або відправити запит щодо наявності житла в період, що вас цікавить.

  Ніколи не починайте процес бронювання, доки не отримаєте підтвердження наявності від власника нерухомості. Після отримання підтвердження - можете починати процес бронювання.

  Відповідь була корисною?  
пон вів сер чет пят суб нед