Квартири подобово Чорноморськ (Іллічівськ) — 2-кiмнатнi

2 кімн
Тип житла 1
Ціна
Розташування
Інші фільтри
Миттєві
Чорноморськ (Іллічівськ), Україна

Двокімнатні квартири подобово у Чорноморськ (Іллічівськ)

Іллічівськ є невеликим населеним пунктом з населенням близько 75 000. Розташований він в Одеській області. Однак незважаючи на невеликі розміри і чисельність населення, сюди активно приїжджають і туристи, і ділові люди.
Подобова оренда 2-кімнатних квартир в Іллічівську
Один з найчистіших пляжів розташований тут. Також місто знаходиться на березі, а порт входить до трійки найбільших на Україні - через нього проходять багато торгові шляхи. Тому якщо ви перебуваєте сюди по бізнесу або просто відпочити, то вибирайте гідну альтернативу готелям.
Зняти двокімнатну квартиру на стуки в Іллічівську можна цілком бюджетно, якщо планувати поїздку і бронювати апартаменти заздалегідь. Крім того, місто відноситься до курортній зоні, тому в сезон відпочинку, що стартує з кінця травня і триває до кінця вересня, вартість буде вище приблизно 30-40%.
Двокімнатні квартири в Іллічівську подобово
Відмінне проведення часу великої компанії гарантовано. Зазвичай кімната розрахована на два спальних місця, але все залежить від площі апартаментів. Тобто в типовій "двушке" комфортно розмістяться 4-6 чоловік. На вартість впливає наявність побутових умов. Мінімальний набір - холодильник, плита, мікрохвильовка. У деяких апартаментах передбачений кондиціонер, пральна машина, посудомийна машина і т.д. Про це можна дізнатися з каталогу і налаштувати відповідні фільтри пошуку відповідного за рівнем комфорту і ціні варіанту.

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті