Квартири подобово Вінниця

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування
Інші фільтри
Миттєві
Вінниця, Україна

Квартири подобово Вінниця

Зміст:

Мальовнича Вінниця на Південному Бузі

Вінниця - одне з популярних міст України, з цікавою багатовіковою історією і мальовничою природою. Засноване в 1363 році на березі звивистої річки Південний Буг. Сюди постійно приїжджають туристи, оскільки тут можна дізнатися багато нового і є на що подивитися. Тому багато хто поспішає заздалегідь зняти квартиру подобово в Вінниці, щоб сюди приїхати і відкрити для себе ще одне цікаве місто.

Збираючись в дорогу, ви можете на нашому порталі Vlasne.ua, підібрати різні варіанти оренди апартаментів подобово без посередників, від однокімнатних квартир до квартир-студій за ціною від 300 грн до 805 грн за добу.

vinnitsa

 

Райони

Вінниця розділена на три райони:

  1. Замостянський
  2. Ленінський
  3. Староміський

Зверніть увагу на Ленінський район, де розташований Центр міста і знаходиться найбільша кількість цікавих пам'яток міста. Поселившись в цьому районі, ви зможете швидко дістатися до будь-якого з них. Зняти квартиру подобово на Новий Рік 2018 тут ви зможете за ціною від 300 грн до 805 грн за добу.

 

Чому сюди їдуть туристи?

Відмінною рисою Вінниці є буйна зелень її парків, скверів і просто дворів. А ще, багато приїжджих бажають прокотитися на незвичайних швейцарських трамваях, які подарувало місто Цюріх.

Але найвідомішим місцем тут вважається Європейська площа, на якій знаходиться символ міста Водонапірна вежа (каланча) з головним годинником міста з двометровим циферблатом. Побудували її в 1912 році за проектом Григорія Артинова, для виконання функцій пожежогасіння. Якщо ви бажаєте перебувати в самому центрі міста, ви можете зняти квартиру подобово за ціною в середньому 575 грн за добу.

vinnitsa1

У Вінниці є садиба Вишня. Її відвідують мандрівники з усього світу. А все тому що в ній жив і працював останні двадцять років (1861-1881) свого життя, відомий вчений-анатом Н. І. Пирогов. Музей-садиба Пирогова, побудована за його власним проектом. В парку садиби, ви також зможете побачити дерева, які власноруч посадив Микола Іванович. Оренда квартир тут коштує близько 400 грн на добу.

vinnitsa2

І звичайно ж Вінниця відома своїм світломузичним фонтаном Рошен, встановленому в руслі річки Південний Буг. 95 метрів довжини, 67 метрів висоти і 560 ліхтарів на плавучій платформі, щодня створюють феєричну атмосферу для всіх хто прогулюється по набережній. Ви також можете відчути ці незабутні відчуття і зняти квартиру подобово в Вінниці, біля фонтану, за ціною від 345 грн до 690 грн за добу.

vinnitsa3

 

Свято-Преображенський собор

У 1624 році у Вінниці був зведений Свято-Преображенський собор, за проектом знаменитого італійського архітектора Паоло Фонтана, в стилі бароко. Будували його як домініканський костел, хоча сьогодні він є головним православним храмом у Вінниці. Якщо ви плануєте відвідати його, ви завжди зможете для вашої зручності, зняти квартиру подобово, біля храму, за ціною від 322 грн до 690 грн за добу.

vinnitsa4

 

Вінницькі "мури" і обласний краєзнавчий музей

У XVII столітті були побудовані Вінницькі мури. Це був комплекс будівель, що складається з єзуїтських споруд. Зведені вони були ченцями єзуїтами і виконували функцію оборонних споруд міста. З 1929 року в комплексі був заснований Вінницький обласний краєзнавчий музей, де зібрані цінні документи і матеріали, що стосуються історії Поділля.

Тут поруч, ви можете зняти квартиру подобово за ціною від 322 грн до 747,50 грн за добу.

vinnitsa5

 

Де орендувати апартаменти? Короткі рекомендації

Вінниця, популярне місто, в яке ви можете приїхати на вихідні. Тут ви відкриєте для себе багато дивовижних фактів. Ми рекомендуємо зупинитися в Центрі, щоб мати можливість познайомитися з великою кількістю історичних надбань.

Ціни на оренду апартаментів тут невисокі. На нашому сайті Vlasne.ua, в середньому ви зможете зняти квартиру на добу у Вінниці за ціною 450 - 575 грн. Без посередників, без жодних комісій та переплат, і без жодних клопотів. Ми вам надамо на вибір різні апартаменти з різними зручностями - з кондиціонером, з побутовою технікою, з бойлером і з WiFi. Все що потрібно, для того, щоб ваше перебування у Вінниці пройшло для вас в атмосфері нових і яскравих вражень та відкриттів. 

Щоб дізнатися як легко працювати з порталом Vlasne.ua, дивіться відповіді за такими адресами: 

Подорожуйте із задоволенням і легко орендуйте квартири разом з Vlasne.ua. 

 

Подобово Вінниця

Квартири Ціни
Квартира подобово (подобово Вінниця) 571 грн.
краща квартира, ремонт, Wi-Fi (подобово Вінниця) 460 грн.
Двокімнатна квартира в центрі міста (подобово Вінниця) 460 грн.
Подобова оренда 2 кімнатної квартири (подобово Вінниця) 575 грн.
Здам номери в готелі (подобово Вінниця) 380 грн.
Центр, WiFi, 2 +2, документи 299грн/доба (подобово Вінниця) 517 грн.
3 кімн, 7 чол,Поділля, WiFi, люкс, докум (подобово Вінниця) 632 грн.
Авторинок, Версаль. Люкс 2 +2. Документи (подобово Вінниця) 517 грн.
Центр, євроремонт, WiFi, документи (подобово Вінниця) 403 грн.
ЦЕНТР (КНИЖКА) і почасово 1і2ком (подобово Вінниця) 403 грн.

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті