Квартири подобово Вінниця

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування
Інші фільтри
Миттєві
Вінниця, Україна

Квартири подобово Вінниця

Зміст:

Мальовнича Вінниця на Південному Бузі

Вінниця - одне з популярних міст України, з цікавою багатовіковою історією і мальовничою природою. Засноване в 1363 році на березі звивистої річки Південний Буг. Сюди постійно приїжджають туристи, оскільки тут можна дізнатися багато нового і є на що подивитися. Тому багато хто поспішає заздалегідь зняти квартиру подобово в Вінниці, щоб сюди приїхати і відкрити для себе ще одне цікаве місто.

Збираючись в дорогу, ви можете на нашому порталі Vlasne.ua, підібрати різні варіанти оренди апартаментів подобово без посередників, від однокімнатних квартир до квартир-студій за ціною від 300 грн до 805 грн за добу.

vinnitsa

 

Райони

Вінниця розділена на три райони:

  1. Замостянський
  2. Ленінський
  3. Староміський

Зверніть увагу на Ленінський район, де розташований Центр міста і знаходиться найбільша кількість цікавих пам'яток міста. Поселившись в цьому районі, ви зможете швидко дістатися до будь-якого з них. Зняти квартиру подобово на Новий Рік 2018 тут ви зможете за ціною від 300 грн до 805 грн за добу.

 

Чому сюди їдуть туристи?

Відмінною рисою Вінниці є буйна зелень її парків, скверів і просто дворів. А ще, багато приїжджих бажають прокотитися на незвичайних швейцарських трамваях, які подарувало місто Цюріх.

Але найвідомішим місцем тут вважається Європейська площа, на якій знаходиться символ міста Водонапірна вежа (каланча) з головним годинником міста з двометровим циферблатом. Побудували її в 1912 році за проектом Григорія Артинова, для виконання функцій пожежогасіння. Якщо ви бажаєте перебувати в самому центрі міста, ви можете зняти квартиру подобово за ціною в середньому 575 грн за добу.

vinnitsa1

У Вінниці є садиба Вишня. Її відвідують мандрівники з усього світу. А все тому що в ній жив і працював останні двадцять років (1861-1881) свого життя, відомий вчений-анатом Н. І. Пирогов. Музей-садиба Пирогова, побудована за його власним проектом. В парку садиби, ви також зможете побачити дерева, які власноруч посадив Микола Іванович. Оренда квартир тут коштує близько 400 грн на добу.

vinnitsa2

І звичайно ж Вінниця відома своїм світломузичним фонтаном Рошен, встановленому в руслі річки Південний Буг. 95 метрів довжини, 67 метрів висоти і 560 ліхтарів на плавучій платформі, щодня створюють феєричну атмосферу для всіх хто прогулюється по набережній. Ви також можете відчути ці незабутні відчуття і зняти квартиру подобово в Вінниці, біля фонтану, за ціною від 345 грн до 690 грн за добу.

vinnitsa3

 

Свято-Преображенський собор

У 1624 році у Вінниці був зведений Свято-Преображенський собор, за проектом знаменитого італійського архітектора Паоло Фонтана, в стилі бароко. Будували його як домініканський костел, хоча сьогодні він є головним православним храмом у Вінниці. Якщо ви плануєте відвідати його, ви завжди зможете для вашої зручності, зняти квартиру подобово, біля храму, за ціною від 322 грн до 690 грн за добу.

vinnitsa4

 

Вінницькі "мури" і обласний краєзнавчий музей

У XVII столітті були побудовані Вінницькі мури. Це був комплекс будівель, що складається з єзуїтських споруд. Зведені вони були ченцями єзуїтами і виконували функцію оборонних споруд міста. З 1929 року в комплексі був заснований Вінницький обласний краєзнавчий музей, де зібрані цінні документи і матеріали, що стосуються історії Поділля.

Тут поруч, ви можете зняти квартиру подобово за ціною від 322 грн до 747,50 грн за добу.

vinnitsa5

 

Де орендувати апартаменти? Короткі рекомендації

Вінниця, популярне місто, в яке ви можете приїхати на вихідні. Тут ви відкриєте для себе багато дивовижних фактів. Ми рекомендуємо зупинитися в Центрі, щоб мати можливість познайомитися з великою кількістю історичних надбань.

Ціни на оренду апартаментів тут невисокі. На нашому сайті Vlasne.ua, в середньому ви зможете зняти квартиру на добу у Вінниці за ціною 450 - 575 грн. Без посередників, без жодних комісій та переплат, і без жодних клопотів. Ми вам надамо на вибір різні апартаменти з різними зручностями - з кондиціонером, з побутовою технікою, з бойлером і з WiFi. Все що потрібно, для того, щоб ваше перебування у Вінниці пройшло для вас в атмосфері нових і яскравих вражень та відкриттів. 

Щоб дізнатися як легко працювати з порталом Vlasne.ua, дивіться відповіді за такими адресами: 

Подорожуйте із задоволенням і легко орендуйте квартири разом з Vlasne.ua. 

 

Подобово Вінниця

Квартири Ціни
Оренда1 к подобово в новому районі міста (подобово Вінниця) 518 грн.
Здам подобово Вінниця (подобово Вінниця) 518 грн.
Чиста, затишна квартира (подобово Вінниця) 690 грн.
Мини отель в центе (подобово Вінниця) 518 грн.
Центр, Пирогова 9, чиста, тепла, затишна (подобово Вінниця) 633 грн.
Оренда 1-к квартири Київська (подобово Вінниця) 345 грн.
Bonus (подобово Вінниця) 575 грн.
вул. Магістратська 15, Вінниця (подобово Вінниця) 844 грн.
вул. Гоголя 17, Вінниця (подобово Вінниця) 633 грн.
вул. Гоголя 17, Вінниця (подобово Вінниця) 633 грн.

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті