Квартири подобово Боярка

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування
Інші фільтри
Миттєві
Боярка, Україна

Квартири подобово Боярка

Столиця нашої країни місто велике і дуже дороге.

Знайти житло тут можна, але ціна не кожному підійде.

 

Ви зібралися в столицю, а жити ніде?

Для того щоб не витрачати гроші на дорогі готелі і квартири, можна зняти квартиру подобово в найближчому передмісті. Наприклад, в Боярці.

Це маленьке містечко недалеко від Києва. Спокійне небагатолюдне місце з чистим повітрям.  Добиратися до столиці зовсім недовго і є багато видів транспорту, які швидко Вас доставлять в будь-яку точку міста. Подобова оренда квартир в цьому містечку в багато разів дешевше столичних готелів і в кілька разів дешевше аналогічних квартир в самому Києві. Так що, це найбільш вигідний варіант проживання. Місцеві квартири для тимчасового проживання в відмінному стані і неодмінно з ремонтом. Незважаючи на те, що це не мегаполіс, власники апартаментів цього містечка можуть запропонувати високий рівень обслуговування навіть самим розпещеним і вимогливим клієнтам. Можна поселитися на добу і більше в центрі міста або поряд з транспортними розв'язками, а так само в мальовничих місцях. Можна знайти для проживання квартиру в будь-якій точці міста і з будь-яким набором послуг залежно від побажань клієнта.

Кожна тимчасова квартира тут обладнана найкращим чином. Обов'язковою набором в таких квартирах є:

- сучасний ремонт,

 -меблі,

 -побутова техніка,

 -посуд.

Крім того, клієнтам надається чиста постільна білизна та рушники.

 

Як же зняти квартиру на добу в цьому містечку?

Вибір квартир для Вашого короткострокового комфортного проживання є на порталі подобової оренди Vlasne.ua. Зняти апартаменти за допомогою порталу Ви можете попередньо. Для цього створені всі умови: 

-якісний фото,

-опис,

 -контакти власників.

Vlasne надає зручний спосіб спілкування орендарів з господарями квартир. Все створено для Вашої зручності. Скориставшись послугами нашого порталу, Ви зробите вдалий вибір.  Ми пропонуємо своїм клієнтам чистоту, порядок і домашній затишок. Тихе містечко з розвиненою інфраструктурою допоможе Вам розслабитися і відпочити після шумного мегаполісу, але як тільки з'явиться бажання зануритися в атмосферу великого міста, то для цього Вам знадобитися всього лише 20 хвилин. Оренда квартир для непостійного проживання є зручною послугою, яка до того ж заощадить Вам пристойну суму грошей. Тимчасова оренда житла в цьому містечку - це найкращий спосіб проживання в затишних умовах недалеко від столиці.

Подобово Боярка

Квартири Ціни
ГРК Боярський Двір (подобово Боярка) 690 грн.
Квартира подобово, Боярка (подобово Боярка) 690 грн.
Койко місце, Хостел. (подобово Боярка) 690 грн.
Будинок з басейном на ЛІГУ Чемпіонів (подобово Боярка) 23000 грн.