Квартири подобово Одеса — 2-кiмнатнi

2 кімн
Тип житла 1
Ціна
Розташування
Інші фільтри
Миттєві
Одеса, Україна

Двокімнатні квартири подобово у Одеса

Одеса знаменита і дуже популярна далеко за межами України. Населення міста давно перевищила мільйон жителів. Цей популярний туристичний центр, а також регіон, який вважається одним з найперспективніших для бізнесу.

Подобова оренда 2-кімнатних квартир в Одесі

"Двійка" - відмінний варіант для подорожуючих невеликою компанією. Традиційно вважається, що одна кімната розрахована на два спальних місця (але все залежить від площі приміщення). Тобто зняти двокімнатну квартиру на стуки в Одесі може дозволити собі компанія з 4-6 осіб. Мандрівники, підприємці, закохані пари, студенти - категорія людей, які потребують цієї послуги, велика.
Адміністративно місто ділиться на 4 райони (вони, в свою чергу, діляться на численні мікрорайони). Хороші варіанти оренди можна знайти всюди, найбільш улюбленими напрямками залишаються центр, Приморський район (зрозуміло з назви - знаходиться у моря), райони біля парку імені Шевченка і на Фрунзенському бульварі (ці райони нерідко називають "статусними").
Двокімнатні квартири в Одесі подобово - ціна та умови
Хочете максимально заощадити? Замовляйте завчасно, скориставшись настройками фільтра в каталозі. Вартість в курортний сезон зростає майже на третину. Можна знайти скромні, але і при цьому недорогі варіанти, що починаються від 180 гривень / доба. Зазвичай площа двокімнатної квартири становить 40-55 кв. метрів, але є і більш розкішні апартаменти з площею від 70 кв. метрів.

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті