Квартири подобово Одеса — Старе місто

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування 1
Інші фільтри 1
Миттєві
Одеса, Україна

Квартири подобово Старе місто

center

Одеса - це перлина біля моря. І кожен, хто в ній побував, зобов'язаний пройтися по її центральними вулицями і познайомитися з її історичними пам'ятками. Для того, щоб остаточно закохатися і ще багато разів повертатися в її гостинні обійми. А для цього все, що вам потрібно, це просто зайти на наш портал Vlasne.ua і на добу орендувати квартиру в Одесі, в самому її центрі.

Щоб перебувати поруч із Міським садом, Оперним театром і Потьомкінськими сходами разом з знаменитим Дюком, ми рекомендуємо зняти квартиру подобово і без посередників в самому серці Одеси - на Дерибасівській вулиці. Заплативши за добу в середньому 574 - 1035 грн, ви зможете жити в епіцентрі неповторною одеської атмосфери.

Приїжджайте до Одеси на вихідні, надихайтеся її легкістю і заразливою веселістю. А приїхавши додому сумуйте за нею і приїжджайте знову, але вже разом з друзями, щоб в колі близьких відзначити урочисту подію або зустріти Новий рік.

На нашому сайті ви легко підберете собі апартаменти і оформивши "Миттєве бронювання", ви просто зможете зняти квартиру на добу за ціною від 270 грн до 2300 грн за добу.

Подорожуйте і знову приїжджайте в гостинну Одесу, разом з Vlasne.ua.

 

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті