Квартири подобово Харків

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування
Інші фільтри
Миттєві
Харків, Україна

Квартири подобово Харків

Зміст:

 1. Як зняти квартиру в Харкові подобово і недорого?
 2. Добова оренда в Київському районі
 3. Оренда на добу в Московському районі
 4. Добові квартири в Немишлянському районі
 5. Новобаварський район
 6. Індустріальний район
 7. Основ'янський район
 8. Слобідський район
 9. Холодногорський район
 10. Шевченківський район
 11. Пам'ятки Харкова
 12. Рекомендації від Vlasne.ua

 

Як зняти квартиру в Харкові подобово і недорого?

harkiv1

Харків місто, яке пропонує своїм гостям багато цікавого. Проводити тут час можна дуже приємно. Комфорт туристам забезпечить оренда квартир в Харкові подобово і недорого. Ця послуга може коштувати від 200грн., хоча можна зняти кімнату в хостелі або в квартирі з господарями, тоді ціна може бути в межах 100 грн. Вартість залежить від побажань клієнта, тобто якщо необхідна квартира в самому серці міста, то це буде дорожче, а в більш віддалених районах - дешевше. Квартира з дуже хорошим дизайнерським ремонтом, з такими самими дизайнерськими меблями і з повним набором побутової техніки може коштувати від 500грн. і вище. На ціну може вплинути і район міста. При виборі житла варто звертати увагу і на цей момент.

У Харкові 9 районів в кожному з яких можна знайти добове житло:

 • Київський район
 • Московський район
 • Немишлянська район
 • Новобаварський район
 • Індустріальний район
 • Основ'янський район
 • Слобідський район
 • Холодногорський район
 • Шевченківський район

У кожному з них так само вартість залежить від мікрорайону, від інфраструктури і природно, що від стану самого житла. Квартири подобово є в кожній точці міста, в кожному районі і мікрорайоні, тому будь-який приїжджий зможе знайти необхідне для себе.

Добова оренда в Київському районі

У центрі міста розташовується Київський район, який займає величезну площу і включає в себе історичну частину міста. У нього входять П'ятихатки, Журавлівка, Північна Солтанівка, Велика Данилівка та Нагорний район. Київський район має велику зелену зону і кілька струмочків і річок. Цілком природно, що центральний район дорожчий за інши райони, але, тим не менш, в Харкові можна знайти і недорогі квартири подобово в межах 300 грн. і при цьому поряд зі ст.м. «Пушкінська» або біля ст.м. «Архітектора Бекетова». Середня ціна для цього району в межах 450грн. Квартири в центральній частині є різного рівня, тому у потенційних клієнтів короткострокової оренди є вибір.

 

Оренда на добу в Московському районі

Найбільш густонаселений район Харкова Московський. Це зелений район з хорошою інфраструктурою, з цієї причини тут зручно і приємно жити. Крім того, це ще й промисловий район, так як тут функціонує безліч підприємств. Якщо вибір припав на цей район, то тут цілком можна зняти квартиру в Харкові подобово лише за 200грн. Тут можна орендувати житло біля метро. Так, наприклад, біля ст.м. «Академіка Барабашова» може обійтися близько 400грн. Біля ст.м. «Студентська» квартири дешевші, приблизно 200-300грн, така ж вартість квартир і в районі ст.м. «Героїв праці». В цілому середня вартість 400грн. Московський район займає досить велику територію в східній частині міста і пропонує гостям міста зручну транспортну розв'язку і комфортабельні квартири за доступними цінами.

 

Добові квартири в Немишлянському районі

Немишлянський район Харкова - це сучасний і молодий район міста. Цей район займає найменшу площу. Незважаючи на це, вибір житла тут широкий. Є кілька станцій метро, ​​що робить його зручним. Складається з декількох мікрорайонів: Слобідського, Індустріального та Московського. До 2016 року район звався Фрунзенським. Середня ціна на добову оренду квартир тут 250грн.

 

Новобаварський район (2 квартири)

У західній частині міста знаходиться Новобаварський район, який до недавнього часу носив назву Жовтневий. Тут багато промислових підприємств і можна вважати його промисловим, але, незважаючи на це Новобаварський район має і житлові масиви, тому житло знайти тут туристу не проблема. Середня ціна 300 грн. - 350грн. Якщо потрібні добові квартири в Харькові біля метро, ​​то в цій частині міста є ст.м. «Холодна Гора», де ціни 250 - 300грн.

 

Індустріальний район

Орджонікідзевський район перейменований в Індустріальний. Цей район має дуже розвинену інфраструктуру. Є тут безліч магазинів, супермаркетів, ринків, ресторанів. На території функціонує велика кількість підприємств. Зняти квартиру без посередників на добу можна в середньому за 400 грн. Якщо ж орендувати житло в районі ст.м. «Тракторний завод», то ціна квартири може бути 450грн. Індустріальний не надто великий район, але, тим не менш, квартир тут досить.

 

Основ'янський район (9 квартир подобово)

Основ'янський район розташований в південній частині Харкова. Ще недавно цей район називався Червонозаводським. Є вибір квартир і середня ціна тут в межах 400 - 450 грн. Якщо ж знімати недорогу і впорядковану подобово в Харкові біля станції метро «Проспект Гагаріна», то тут буде ціна 370 - 500грн. Квартири від власників дуже доглянуті і комфортні.

 

Слобідський район (7 квартир)

Слобідський район є невеликим районом Харкова в південно-східній його частині. У цьому районі є як житлові масиви, де велика кількість багатоповерхових будинків, так і приватний сектор. Це дозволяє гостям міста з легкістю знайти недорогу квартиру або будинок. До 2016 року називався Комінтернівським районом. Ціна квартири становить 350 - 400грн. на добу. Можна зняти квартиру і біля станції метро. Ціна, наприклад, біля ст.м. «Метробудівників» або ж ст.м. «Спортивна» 400грн.

 

Холодногорський район (6 добових квартир)

Холодногорський район складається з історичних частин міста. Тут протікає річка Лопань. В районі знаходиться залізнична станція. Більше 60 підприємств функціонує на території Холодногірського району. Колишня назва Ленінський. Вартість квартири, яку можна зняти в Харкові подобово і без посередників - 250 - 300 грн., що дуже недорого. Оренда квартир є і біля метро. Здаються квартири біля станції метро «Південний вокзал» за 300 - 400 грн. Інфраструктура розвинена, так що в цьому районі зручно жити.

 

Шевченківський район (6 квартир)

Серед найбільших районів міста Шевченківський, який ще недавно називався Дзержинським. Це центральний район міста. Середня ціна гарної квартири тут 400грн., а так як вибір великий, то знімати таку квартиру подобово в Харкові досить дешево.Тут знаходиться відома будівля Держпрому. Харківський зоопарк так само знаходиться в Шевченківському районі. До складу району входить історична місцевість, яка називається Університетська гірка. У цій частині розташувався і ботанічний сад. Це гарний і цікавий район, де багато парків, скверів, пам'яток і цікавих місць. З цієї причини гостям тут буде приємно жити і до того ж зручно через розвинену інфраструктуру. Є житло й поруч зі станціями метро, ​​наприклад, біля ст.м. «Університет» є великий вибір квартир, які здаються на добу. Ціна недорогої квартири в межах 250грн., а ось гарна квартира орендарю буде коштувати 400 - 500грн. Така ж цінова політика і біля ст.м. «Наукова».

 

Пам'ятки Харкова

У Харкові багато історичних місць і пам'яток, тож гості цього прекрасного міста зможуть цікаво провести час.

 • Музичний фонтан

harkiv_fon

Все починається з вокзалу. Саме тут на привокзальній площі знаходиться музичний фонтан, який більш цікавий у вечірній час, так як має яскраве підсвічування.

 

 • Благовіщенський кафедральний собор

harkiv

Благовіщенський кафедральний собор є однією з найвідоміших і популярних пам'яток Харкова. Він знаменитий своїми розмірами. Найбільший православний храм на всій території Східної Європи. Був зведений в період з 1888 по 1901 рр. У храмі зберігаються чудотворні ікони і мощі.

 

 • Площа Свободи

Площа Свободи головна площа міста і одна з найбільших в світі, а так само є пам'яткою Харкова. Тут часто проходять виставки та багато інших різних заходів. Навколо площі розміщуються ще й історичні будівлі і серед них Держпром, Харківський національний університет ім. Казаріна. На площі Свободи можна з легкістю знайти квартиру подобово і недорого.

 

 • Покровський собор

Покровський собор серед основних визначних пам'яток Харкова. Входить до числа самих старих кам'яних споруд міста. Був побудований ще в 1689 році на місці дерев'яного храму. Покровський собор є одним із символів міста.

 

 • Парк Горького

harkiv_gor

Місце, яке слід відвідати всім гостям міста, є парк Горького. Це не просто парк, а цікаве проведення часу для всіх відвідувачів. Парк вважається місцевим Диснейлендом. Тут буде цікаво як з дітьми, так і самим дорослим.

 

 • Харківський історичний музей

Історичний музей має дуже багату експозицію. Він заснований в далекому 1920 році. Харківський історичний музей пропонує багато цікавого для своїх відвідувачів.

 

Рекомендації від Vlasne.ua

Vlasne.ua пропонує всім хто вирушає в дорогу недорогі подобові квартири в Харкові. Для того, щоб вибрати квартиру, яка буде відповідати вимогам клієнта, потрібно задати параметри для пошуку, наприклад, потрібна квартира подобово на Новий Рік або квартира для курців, з кондиціонером, з джакузі тощо, то можна вказати дане в пошуку і Vlasne запропонує необхідне житло. Так само можна вказати яка побутова техніка повинна бути в наявності, умови, кількість кімнат, а так само розташування квартири. Таким чином, пошуки будуть максимально ефективними. А якщо ж нічого підходящого не можна підібрати, то можна зробити запит і тоді надійдуть відповідні пропозиції від власників квартир. З Vlasne.ua поїздка до Харкова буде комфортною.

 

Подобово Харків

Квартири Ціни
Господиня! Недорого! Затишний Хостел Цен (подобово Харків) 230 грн.
Новий Затишний Хостел на Сумській (подобово Харків) 230 грн.
Своя, вул Культури, військовий коспіталь (подобово Харків) 690 грн.
Своя, реальна 1к студія з ремонтом цент (подобово Харків) 690 грн.
1-кімнатна квартира подобово (подобово Харків) 920 грн.
Работаем!!! Посуточно, почасово 2-х к.кв (подобово Харків) 748 грн.
Здам квартиру подобово, погодинно (подобово Харків) 690 грн.
7 хвилин від метро Південної залізниці! (подобово Харків) 633 грн.
Апартаменти на Пушкінській, 54 (подобово Харків) 943 грн.
Нова студія поблизу Південного вокзалу (подобово Харків) 518 грн.

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

 • договір оферти
 • безпечні платежі
 • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті