Квартири подобово Львів — 1-кiмнатнi

1 кімн
Тип житла 1
Ціна
Розташування
Інші фільтри
Миттєві
Львів, Україна

Однокімнатні квартири подобово у Львів

Отже, ви вирішили зняти однокімнатну квартиру у Львові. Вибір досить-таки великий, від елітних квартир до житла економ- класу. І діапазон цін, відповідно, теж широкий. Приміром, у центрі Львова, на проспекті Чорновола, що недалеко від Оперного театру, можна зняти затишну однокімнатну квартиру, в якій буде все необхідне, включаючи постільна білизна, праска, електрочайник, доступ до мережі Інтернет з оплатою від 150 гривень на добу. Чим ближче житло буде перебувати до історичного центру Львова, тим ціна оренди буде вище. Зустрічаються варіанти елітного житла вартістю 500 гривень і вище за добу проживання.

Особливу увагу варто звернути на площу орендованого житла, тому на фотографіях реальні розміри квартири іноді не відображають дійсності. Зустрічаються зовсім малюсінькі квартирки, де коридор є одночасно і кухнею, що, в принципі, підходить молодим парам, але навряд чи буде зручно для сімей з дитиною. Але, в принципі, всі пропоновані однокімнатні квартири обладнані пральними, а іноді і посудомийні машини, що робить відпочинок більш приємним. Іноді можна знайти варіант навіть з власним садом, якщо квартира розташовується на першому поверсі.

Але незалежно від того, орендуєте ви однокімнатну елітну квартиру, або квартиру економ-класу, як приємний бонус отримаєте привітність господарів і неповторну атмосферу чарівного Львова.

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті