Квартири подобово Львів

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування
Інші фільтри
Миттєві
Львів, Україна

Апартаменти — Львів подобово

Чудовою альтернативою стандартного готельного номера, по праву можна вважати апартаменти, які дуже просто можна зняти подобово у Львові. Вони завжди по-домашньому затишні, мають масу переваг і за ціною в кілька разів дешевше.

apart

Саме тому, наш портал Vlasne.ua, з радістю вам пропонує великий вибір однокімнатних, двокімнатних і трикімнатних апартаментів. Де ви прекрасно зможете відпочити між прогулянками центральними вулицями Львова.

На нашому сайті ви легко можете зняти апартаменти, які вам сподобалися, подобово і без посередників, за ціною від 310 грн до 2300 грн за добу. А щоб ви гарантовано могли в них заселитися по приїзду до Львова, скористайтеся сервісом "Миттєве бронювання". І тоді ваше перебування в місті, з перших хвилин буде супроводжуватися безтурботною легкістю.

У Львові ви зможете відвідати Площу Ринок, сходити в Львівський оперний театр, прогулятися в Стрийському парку. І після цілого дня подорожей по місту, ви легко зможете опинитися в комфортних апартаментах. Зняти апартаменти подобово ви можете, заплативши в середньому 450 - 690 грн за добу.

Разом з Vlasne.ua, в будь-якому новому місті, ви будете почувати себе як вдома.

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті