Квартири подобово Полтава — 2-кiмнатнi

2 кімн
Тип житла 1
Ціна
Розташування
Інші фільтри
Миттєві
Полтава, Україна

Двокімнатні квартири подобово у Полтава

Подобова оренда 2-кімнатних квартир в Полтаві доступна для всіх гостей та мешканців, які бажають зняти житло для своїх цілей. Це можуть бути як ділові, так і розважальні заходи. Перевагою вибору двокімнатних квартир з подобової оплатою є можливість поселення від 3 до 5 чоловік. Саме тому великої компанії варто звернути увагу на запропоновані варіанти.

Перш ніж зняти двокімнатну квартиру на добу в Полтаві, займіться переглядом фотографій і описів. Завдяки їм Ви дізнаєтесь:- Де розташовується будинок, в якому здається квартира;- Обладнана Чи житлоплощу усіма необхідними зручностями;- Чи виконаний там хороший ремонт;- Кількість спальних місць;- Інші нюанси, які можуть зацікавити Вас перед орендою двокімнатної квартири.
Двокімнатні квартири в Полтаві подобово відрізняються різноманітністю цін за оренду. Так, житло з усіма зручностями, розраховане на 5 осіб, може коштувати 180 грн за добу, а може і 670 грн. Вартість буде залежати від місця розташування, площі квартири, обстановки, а також від деяких інших факторів.
Якщо Вас задовольнило якесь речення, Ви докладним чином ознайомилися з додатковою інформацією, в тому числі і з умовами відміни броні, то залишилося лише натиснути на кнопку "запит господареві" і заповнити всі поля.

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті