Квартири подобово Запоріжжя — 2-кiмнатнi

2 кімн
Тип житла 1
Ціна
Розташування
Інші фільтри
Миттєві
Запоріжжя, Україна

Двокімнатні квартири подобово у Запоріжжя

Якщо ви хочете зняти двокімнатну квартиру на добу в Запоріжжі, то можете бути впевнені в тому, що отримаєте не менший комфорт, ніж якби зважилися забронювати відмінний номер в готелі міста. Ось тільки вартість першого варіанту буде на порядок нижче. І це незважаючи на те, що зручностей ви отримаєте значно більше. Судіть самі.

У випадку з короткочасної оренди двокімнатних житла, ви отримуєте дійсно простору нерухомість. Ви можете заселитися як однієї, так і декількома дружними сім'ями. На відміну від готельних апартаментів, подобові квартири припускають оплату не за кількість мешканців, а за сам об'єкт. Тому ви маєте чудову можливість заощадити.
Заселившись, ви зможете спокійно готувати на власній кухні. У ваше повне розпорядження надійде посуд, столові прилади і набір побутової техніки. У числі останньої неодмінно буде холодильник, в якому ви зможете зберігати свої продукти, мікрохвильова піч і плита. Плюс -електрочайник. Подальший список побутового обладнання залежить від того, якого рівня буде ваше подобове житло.
Квартири, які пропонуються в арену на короткий період часу, завжди мають повний список всієї потрібної для комфортного розміщення меблювання. Брати з собою постіль не обов'язково. Всі вони будуть видані вам. Якщо ви залишитеся на строк, наприклад, на тиждень, прибиранням буде займатися спеціально найнятий персонал. Оплачувати його послуги окремо вам не доведеться. Вартість найму доступна, а з урахуванням всіх переваг.

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті