Квартири подобово Львів

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування
Інші фільтри
Миттєві
Львів, Україна

Чудовою альтернативою стандартного готельного номера, по праву можна вважати апартаменти, які дуже просто можна зняти подобово у Львові. Вони завжди по-домашньому затишні, мають масу переваг і за ціною в кілька разів дешевше.

apart

Саме тому, наш портал Vlasne.ua, з радістю вам пропонує великий вибір однокімнатних, двокімнатних і трикімнатних апартаментів. Де ви прекрасно зможете відпочити між прогулянками центральними вулицями Львова.

На нашому сайті ви легко можете зняти апартаменти, які вам сподобалися, подобово і без посередників, за ціною від 310 грн до 2300 грн за добу. А щоб ви гарантовано могли в них заселитися по приїзду до Львова, скористайтеся сервісом "Миттєве бронювання". І тоді ваше перебування в місті, з перших хвилин буде супроводжуватися безтурботною легкістю.

У Львові ви зможете відвідати Площу Ринок, сходити в Львівський оперний театр, прогулятися в Стрийському парку. І після цілого дня подорожей по місту, ви легко зможете опинитися в комфортних апартаментах. Зняти апартаменти подобово ви можете, заплативши в середньому 450 - 690 грн за добу.

Разом з Vlasne.ua, в будь-якому новому місті, ви будете почувати себе як вдома.

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті