Квартири подобово Харків — 1-кiмнатнi

1 кімн
Тип житла 1
Ціна
Розташування
Інші фільтри
Миттєві
Харків, Україна

Однокімнатні квартири подобово у Харків

Потрібно відправитися в ділову поїздку в місто Харків? А може, хочеться подивитися туристичні визначності другої столиці України або чекає вступ до ВНЗ. Обов'язково потурбуйтеся про місце проживання. Зняти однокімнатну квартиру на добу в Харкові дуже просто. Широкий спектр житла з комфортними умовами для життя і можливість проживання в культурному та історичному центрі - дозволить почувати себе впевнено як вдома.

Знайти хороше житло просто

Ресурс представляє багато варіантів однокімнатних квартир у Харкові подобово зі швидкісним інтернетом, кондиціонерами, стабільним опаленням, телевізором і джакузі. Крім того, тут же можна легко підібрати житло за такими параметрами, як:- Ціна об'єкта;- Тип об'єкту, а це - кімната, квартира, приватний міні-готель і будинок;- Адреса розташування, де вказуємо потрібний район;- Кількість кімнат - в нашому випадку подобова оренда 1-кімнатних квартир у Харкові.
Досить переглянути опис і фото кожної квартири. Воно й дає наочну інформацію людині про умови проживання, оснащеності нерухомістю, побутовою технікою, гарячої та холодної води, і інших опцій комфорту.
Перевага вибору нерухомості на нашому ресурсі
1. Повне і достовірний опис всіх варіантів нерухомості для оренди.
2. Безкоштовний доступ до кожного оголошення.3. Відсутність агентств. Вся галерея, надана користувачеві - оголошення від прямих власників нерухомості.

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті