Квартири подобово Київ — Соломянський

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування 1
Інші фільтри 1
Миттєві
Київ, Україна

Квартири подобово Соломянський Київ

Зміст:

Важливий центр столиці

Затишний, зелений, поряд з центром, спальний район, с промисловою інфраструктурою, вищими навчальними закладами та аеропортом. Якщо вам цікаво, як все перераховане вище можна поєднати на одній території, вам необхідно зняти квартиру подобово в Солом'янському районі.

sol

Наш портал Vlasne.ua підбере всі варіанти, щоб ви могли вибрати для себе найкращий. Зняти квартиру подобово в Солом'янському районі без посередників дуже просто. Для цього виберіть важливі для вас параметри і приїжджайте до столиці України для нових вражень.

Вартість оренди апартаментів в Солом'янському районі починається від 230 грн і закінчується на 1807,30 грн за добу.

 

Де побувати, що подивитися

Якщо ви бажаєте опинитися в козацькому селищі XVIII століття, обов'язково відвідайте Музей під відкритим небом Мамаєва Слобода. Де ви з сучасної столиці, переміститеся в селище з національними традиціями і опинитеся в епіцентрі староукраїнських обрядів. Тут, майже в центрі столиці, ви зможете зняти квартиру подобово за середньою ціною 460 - 690 грн за добу.

sol1

Мало хто знає, але історично свій початок річка Либідь бере в Солом'янському районі, а якщо точніше, то в Парку Відрадному, улюбленому місці місцевих жителів. Тут зняти квартиру подобово ви зможете за ціною починаючи від 402,50 грн.

Ви також можете оселитися в Солом'янському районі, якщо плануєте вступати до вищих навчальних закладів. Наприклад, оренда апартаментів біля Національного Авіаційного університету буде коштувати в середньому 575 - 725 грн за добу.

Якщо ж вас більше цікавить Київський національний університет будівництва і архітектури, тоді у вас буде можливість зняти квартиру подобово за ціною від 345 грн за добу.

І якщо ви вважаєте за краще зупинитися біля Міжнародного аеропорту «Київ» в Жулянах, то тут ви зможете орендувати апартаменти за ціною від 1150 грн за добу.

 

Короткі рекомендації Vlasne.ua

Відмінне місце для відпочинку і відвідування історичних місць, поруч з Центром - мікрорайон Відрадний. Зняти квартиру подобово тут можна за ціною від 287.50 грн до 1807.30 грн за добу.

sol2 

Також є великий вибір апартаментів в мікрорайоні Шулявка. Тут ціни за оренду квартири на добу починаються від 230 грн

Наш сайт Vlasne.ua запропонує вам великий вибір однокімнатних, двокімнатних квартир і студій. Орендуйте апартаменти в Солом'янському районі разом з нами і без посередників. І отримуйте позитивні емоції від перебування в славному граді Києві. 

 

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті