Квартири подобово Київ — Шевченківський

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування 1
Інші фільтри 1
Миттєві
Київ, Україна

Квартири подобово Шевченківський Київ

Зміст:

Чому часто вибирають Шевченківський район

У Шевченківському районі зосереджена велика частина культурних та історичних пам'яток Києва. Тому, тим кому потрібна квартира на добу в Києві, найчастіше зупиняються в Шевченківському районі.

shev

І саме тому на нашому порталі Vlasne.ua, існує великий вибір апартаментів в центральному районі Києва на різний смак і гаманець.

 

Територія

Зняти квартиру подобово в Шевченківському районі можна в будь-якому зручному для вас місці. Але найкраще, заселяться в апартаменти біля метро. 

На Святошинсько-Броварській лінії, ви зможете орендувати квартиру біля метро Хрещатик, Театральна, Університет, Вокзальна, Політехнічний інститут, Шулявська, Берестейська та Нивки. Залежно від близькості до центру і зручностей в апартаментах, тут можна зняти квартиру подобово за ціною від 310,50 грн до 1955 грн за добу. 

Станції метро Сирець, Дорогожичі, Лук'янівська, Золоті ворота і Палац Спорту, розташовані на Сирецько-Печерській лінії. Тут ви зможете орендувати квартиру починаючи від 402,50 грн за добу.

shev1 

І на Куренівсько-Червоноармійській лінії в Шевченківському районі розташовуються дві станції метро - Майдан Незалежності і Площа Льва Толстого. Ціни на оренду квартири подобово тут починаються вже від 517 грн за добу.

 

Пам'ятки

Місцезнаходження Шевченківського району дає можливість побувати в багатьох історичних місцях Києва. Ви можете відвідати музей Золоті ворота, прогулятися по Володимирській гірці, помилуватися незвичайною красою київськими соборами - Софійським, Михайлівським та Володимирським. 

Щоб ознайомитися ближче з історією країни і столиці, ви також можете відвідати Музей історії Києва і Національний музей історії України. Зняти квартиру подобово тут ви зможете, вартістю від 517,50 грн до 1955 грн. 

А ввечері ви можете просто прогулятися ландшафтними парками Шевченківського району - Парком Нивки і Парком Шевченко. І звичайно ж ви також можете добре відпочити в Ботанічному саду ім.А.Фоміна.

shev2 

 

Короткі рекомендації Vlasne.ua

Шевченківський район популярний для оренди квартири подобово. Тут багато історичних пам'яток. І тут є великий вибір для того, щоб зняти апартаменти біля метро. 

Орендувати квартиру на добу в Шевченківському районі просто. Для цього на нашому порталі, запропоновано багато різних варіантів апартаментів, середня вартість яких становить 690 - 1050 грн за добу. 

Також на сайті існують зручні фільтри і миттєве бронювання. Знімайте квартири подобово і без посередників на нашому порталі Vlasne.ua.

 

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті