Квартири подобово Київ — Деснянський

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування 1
Інші фільтри 1
Миттєві
Київ, Україна

Квартири подобово Деснянський Київ

Зміст:

Наймолодша околиця Києва

Наймолодший район Києва, що розташувався на Лівому березі Дніпра, примітний своїми сучасними будівлями і ландшафтними лісопарками. Ви також можете зняти квартири подобово в Києві недорого в Деснянському районі - в найбільш густонаселеній околиці Києва. 

Разом з нашим порталом Vlasne.ua, ви підберете затишні апартаменти, на ваш смак. Налаштуйте в фільтрі важливі для вас параметри і вибирайте сучасні студії, однокімнатні, двокімнатні або трикімнатні квартири.

des 

Приїжджайте разом з великою компанією і відзначайте урочисті події в апартаментах для вечірок і свят. Або ще краще приїжджайте разом зустрічати Новий рік

Зняти квартиру подобово в Деснянському районі ви зможете за ціною від 207 грн до 1265 грн за добу. Як бачите, до того ж тут найдешевша подобова оренда апартаментів.

 

Де можна відпочити на природі

Вдале розташування на Лівому березі Дніпра, дає можливість киянам і приїжджим столиці, провести час в популярному Парку Дружби Народів, розміщеному на відомому Трухановому острові. Щоб оселитися поруч з парком, ви можете зняти квартиру подобово в Деснянському районі на Лісовому масиві за ціною від 287.50 грн за добу. 

Бажаючим ознайомитись з японською культурою, подивитися сад з каменів і квітучу сакуру, рекомендуємо відвідати Парк Кіото. Для того, щоб тут зняти квартиру подобово, вам необхідно буде заплатити від 345 грн до 1023,50 грн за добу. 

des1

Для того щоб швидше пересуватися по місту, зверніть увагу на апартаменти біля метро. У Деснянському районі є дві станції метро - Чернігівська і Лісова.

 

Короткі рекомендації Vlasne.ua

Якщо бажаєте провести час в наймолодшому районі Києва, з незвичайними парками, та й ще поплавати в Дніпрі, рекомендуємо зняти квартиру подобово в Деснянському районі.

До того ж тут найнижчі ціни на оренду апартаментів і в середньому ви тут заплатите 402,50 - 690 грн за добу. 

Подивіться апартаменти на Лісовому масиві. Не так далеко від нього, знаходяться красиві парки і станція метро Лісова. І ціни тут найнижчі - зняти квартиру подобово ви зможете від 287,50 грн до 977.50 грн за добу. 

des2

Орендуйте квартири подобово разом з порталом Vlasne.ua. Ми постараємося, щоб ваше перебування в Києві запам'яталося вам приємними миттєвостями.

 

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті