Квартири подобово Київ — Печерський

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування 1
Інші фільтри 1
Миттєві
Київ, Україна

Квартири подобово Печерський Київ

Зміст:

Зустрітися з Печерським районом

Якщо ви зібралися в столиці, і вам цікаво побувати в її історичному місці - вам просто необхідно зняти квартиру в Києві на добу в Печерському районі. 

Мабуть це найпопулярніше місце Києва для приїжджих, які знімають апартаменти в центрі столиці. І як показує статистика нашого порталу Vlasne.ua, саме тут є найбільше пропозицій зняти квартиру подобово без посередників. 

pechersk

Ціни тут починаються від 230 грн біля Києво-Печерської Лаври, і закінчуються на Хрещатику на цифрі 1840 грн за добу. 

 

Куди сходити, що побачити

Якщо ви цікавитеся архітектурними історичними пам'ятками, подивіться Шоколадний будиночок, Будинок з Химерами, Будинок плачучої вдови, Маріїнський і Кловський палаци, будинок Національного Банку України та Бессарабський ринок. Тут, поруч зі старовинними особняками, ви можете зняти квартиру подобово, в середньому за ціною 900 - 1400 грн. 

pechersk1

Якщо ви бажаєте відвідати концерт або подивитися виставу, відвідайте Палац "Україна", Палац Спорту, НСК "Олімпійський" або Київський театр оперети. Тут середня ціна на оренду квартири становить 1380 грн за добу. 

Печерський район багатий на ландшафтні парки: Хрещатий парк, Маріїнський парк, Парк Аскольдова могила, Печерський ландшафтний парк і звичайно ж великий за розміром Центральний ботанічний парк ім.Н.Грішка. Всі ці парки мають оглядові майданчики з прекрасним видом на Дніпро. 

Ну, а якщо ви захочете поїхати в іншу точку Києва, ви завжди можете скористатися швидким метро. Тут є станції метро Печерська, Кловська, Палац Спорту, Хрещатик, Арсенальна, Майдан Незалежності та інші. 

 

Короткі рекомендації Vlasne.ua

Якщо ви вперше приїжджаєте в столицю, оселиться в історичному центрі Києва - на Печерську.

pechersk2

Залежно від ваших уподобань, ви зможете зняти квартиру подобово в Печерському районі за ціною від 230 грн до 1840 грн. Середня ціна 700 - 1250 грн за добу. 

Заходьте на наш сайт Vlasne.ua, налаштовуйте фільтри на необхідні для вас параметри. Використовуйте сервіс миттєвого бронювання, після чого зі спокійною душею приїжджайте до столиці і без клопоту заселяйтеся в орендовану квартиру в центрі Києва, з подобової оплатою. 

 

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті