Квартири подобово Київ — Липки

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування 1
Інші фільтри 1
Миттєві
Київ, Україна

Квартири подобово Липки

Зміст:

Аристократичний район на Липках

Кожен гість столиці обов'язково повинен побувати там, де за часів царської імперії жила аристократична знать Києва. Але безумовно, краще цього буде просто зняти квартиру подобово на Липках, для того, щоб пожити серед цієї атмосфери під час вашого перебування в столиці.

Орендувати апартаменти подобово в історичному серці Печерського району, вам допоможе наш портал Vlasne.ua, де вам будуть запропоновані різні квартири з подобовою оплатою. Зняти квартиру подобово на Липках ви можете за ціною від 575 грн до 1840 грн за добу.

lip

 

Пам'ятки

В першу чергу сходіть до царських палаців - Маріїнському і Кловському. Прогуляйтеся по Маріїнському парку до оглядового майданчику і помилуйтеся красотами Дніпра. А ввечері відвідайте Театр імені Івана Франка та прогуляйтеся Хрещатиком

Кожна будівля на Липках має свою неповторну архітектуру, а деякі з них мають дуже цікаві назви - Пряничний і Шоколадний будиночки, Будинок плачучої удови і Будинок з Химерами. До останнього, обов'язково сходіть. Адже його побудував для себе знаменитий архітектор Владислав Городецький.

Тут же поруч знаходяться будівлі нашого чинного уряду - Адміністрація Президента, Кабінет Міністрів України, Верховна Рада України та Національний банк України.

lip1

 

Короткі рекомендації Vlasne.ua

Зняти квартиру подобово на Липках, серед дивовижної архітектури і в самому Центрі Києва - це кращий вибір. Поруч знаходиться метро Хрещатик і ви будете мати можливість легко і швидко пересуватися по місту. Середня вартість оренди апартаментів подобово тут становить 960 - 1175 грн за добу.

На нашому сайті Vlasne.ua ви зможете легко зняти квартиру подобово і без посередників. А оформивши раннє бронювання, перебуваючи в Києві, ви будете отримувати тільки позитивні емоції. 

 

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті