Квартири подобово Київ — Старий Київ

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування 1
Інші фільтри 1
Миттєві
Київ, Україна

Квартири подобово Старий Київ

Зміст:

Історичний центр

Чи плануєте побувати в столиці? І вам цікаво побувати в тому місці, де Кий заснував наше місто і прогулятися по історичному центру? Тоді вам краще зняти квартиру подобово в Старому місті.

Заходьте на наш портал Vlasne.ua, і ми разом підберемо ваші апартаменти, в яких ви приємно проведете час, перебуваючи в Києві. Для цього вам потрібно просто вказати свої параметри, а після цього оформити миттєве бронювання. Вибрані апартаменти з кондиціонером, з джакузі або з каміном, чекатимуть вашого приїзду.

Зняти квартиру подобово в Старому місті можна за ціною від 402,50 грн до 1955 грн за добу.

kiyv

 

Пам'ятки

Візитною карткою Старого міста, можна по праву вважати Андріївський узвіз, що з'єднує Верхнє місто з Подолом. На його звивистій, яка спускається вниз вулиці, є музеї і театри, а в одному з будинків жив Михайло Булгаков. В середньому тут можна зняти квартиру подобово по ціні 800 -1035 грн за добу

Неможливо уявити Старе місто без Софійського і Михайлівського собору, без площ на яких у святкові дні відбуваються народні гуляння і де можна вдосталь поїсти національні страви.

Прогуляйтеся по Пейзажній Алеї з незвичайними скульптурами і казковими героями. Сходіть в Музей історії України. І пройдіться до історичної Володимирської гірки, де є оглядовий майданчик з красивими краєвидами Дніпра і Лівого Берега Києва.

kiyv1

 

Короткі рекомендації Vlasne.ua

У Старе місто дуже добре приїжджати на вихідні. Зняти квартиру подобово тут можна в середньому за ціною 960 грн за добу.

Поруч знаходиться метро Золоті ворота. Орендуйте апартаменти біля метро. Так ви зможете швидко і легко пересуватися до потрібного місця призначення.

Знімайте квартири без посередників, разом з Vlasne.ua, приїжджайте до Києва і проводьте незабутні дні в Старому місті. 

 

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті