Квартири подобово Київ — Печерськ

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування 1
Інші фільтри 1
Миттєві
Київ, Україна

Квартири подобово Печерськ

Зміст:

Історичний і діловий центр столиці

Один з найстаріших історичних мікрорайонів столиці, також є і діловим центром Києва. І якщо ви зібралися з якої-небудь з цих двох причин приїхати до Києва, то вас має зацікавити подобова оренда квартир на Печерську.

Завдяки високій престижності цього мікрорайону, на нашому порталі Vlasne.ua, є багато пропозицій однокімнатних, двокімнатних і трикімнатних квартир. Тому ви легко зможете зняти апартаменти подобово без посередників на Печерську, за ціною 402,50 грн до 1495 грн за добу.

pechersk

 

Пам'ятки

Печерськ взяв свою назву від відомих по всьому світу печер в Києво-Печерській Лаврі. Сюди щорічно приїжджають тисячі паломників, щоб помолитися біля святих мощей і попросити їх про щасливу долю. Тут ви зможете зняти квартиру подобово за ціною починаючи від 632,50 грн.

Печерський Ландшафтний Парк привітно зустріне вас для прогулянок, і відкриє свої красиві оглядові майданчики, з яких вам відкриються досить гарні краєвиди Дніпра та його Лівого берега.

Поруч ви знайдете Батьківщину-Мати, в якій ви зможете відвідати Музей історії України у Другій світовій війні.

На Печерську проходять три станції метро - Арсенальна, Печерська і Кловська. Орендуйте квартиру біля метро, ​​для того щоб мати можливість легко і швидко дістатися до потрібного вам місця призначення.

pechersk1

 

Короткі рекомендації Vlasne.ua

На Печерську є різні історичні пам'ятки, музеї, бізнес-центри, культурні заклади, кафе і ресторани. Це відмінний мікрорайон для того, щоб зняти квартиру подобово і без посередників. І ви можете це зробити за ціною в середньому 690 - 1035 грн

Вибирайте апартаменти на Vlasne.ua, орендуйте їх і проводьте дні на Печерську, які запам’ятаються найкраще. 

 

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті