Квартири подобово Київ — Поділ

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування 1
Інші фільтри 1
Миттєві
Київ, Україна

Квартири подобово Поділ

Зміст:

Район ремісників і купців

З давніх часів, цей історичний центр в Подільському районі, привертав до себе увагу гостей столиці з усіх околиць, які потрапляли до Києва виключно по Дніпру - інших доріг тоді не було. В ті дні, тут жили ремісники і знатні купці, а сьогодні і ви легко та просто можете орендувати квартири подобово на Подолі.

На нашому порталі Vlasne.ua, ви зможете, на ваш смак, зняти квартиру подобово і без посередників. А значить і без комісій та без зайвих переплат. За однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні апартаменти, або квартири-студії, вам потрібно буде заплатити від 575 грн до 2875 грн за добу. 

 

Чим зайнятися на Подолі

Поділ розташувався уздовж Правого берега Дніпра. Тому обов'язково відвідайте Річковий вокзал і покатайтеся влітку на кораблику. Тут також можна прогулятися по новій сучасній набережній, де в будь-який час року вам відкриваються гарні краєвиди Дніпра.

Пройдіться до Пішохідного мосту, по ньому ви доберетеся до Труханового острова, де влітку часто проходять цікаві заходи і ставлять авангардні постановки.

Національний університет «Києво-Могилянська академія» та Гостинний двір сподобаються любителям стародавньої архітектури. Тут ви зможете зняти квартиру подобово в середньому за ціною 632,50 - 1150 грн на добу.

Ну, а якщо ви підніметеся фунікулером у Верхнє місто, ви можете пройтися по знаменитому Андріївському Узвозу. І вже тут, відвідати музеї та театри, і поїсти національні страви в колоритних кафе і ресторанах.

 

Короткі рекомендації Vlasne.ua

Зверніть увагу на оренду апартаментів біля метро. На Подолі проходять три станції метро: Поштова площа, Контрактова площа та Тараса Шевченка. Тут ви зможете зняти квартиру на добу за ціною від 517,50 грн.

Приїжджайте в Київ і орендуйте апартаменти подобово без посередників на Подолі, разом з Vlasne.ua. 

 

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті