Квартири подобово Одеса — Житловий масив ім Котовського

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування 1
Інші фільтри 1
Миттєві
Одеса, Україна

Квартири подобово Житловий масив ім Котовського

kotov

Збираючись в гості в це дивовижне місто, зверніть увагу на найбільший мікрорайон, який розташувався в Суворовському районі. Селище Котовського - це гарне місце для того, щоб зняти подобово квартиру в Одесі і відволіктися від буденної суєти.

Незважаючи на деяку віддаленість селища Котовського від Центру, його великим плюсом є курортний район Лузанівка, який поруч знаходиться - наймолодший, екологічний і найбільший пляж міста. Звідси відкривається дуже гарний вид на центральну частину Одеси.

За допомогою нашого порталу, Vlasne.ua, ви легко зможете орендувати однокімнатні та двокімнатні квартири в селищі Котовського. Як тільки визначитеся з апартаментами, які вам сподобалися, відразу ж оформлюйте "Миттєве бронювання". Це забезпечить ваш безтурботний приїзд і комфортне заселення в обрану вами квартиру. Ціни на апартаменти в селищі Котовського, вас приємно порадують, адже вже за ціною від 402,50 грн до 575 грн за добу, ви зможете зняти затишну квартиру, в якій прекрасно проведете свою відпустку або вихідні.

Приїжджайте в селище Котовського і отримуйте повноцінний відпочинок біля Чорного моря!