Квартири подобово Київ — 2-кiмнатнi

2 кімн
Тип житла 1
Ціна
Розташування
Інші фільтри
Миттєві
Київ, Україна

Двокімнатні квартири подобово у Київ

 

Зміст:

  • Кому підійдуть двокімнатні квартири
  • Пам'ятки
  • Ціни
  • Короткі рекомендації Vlasne.ua


Кому підійдуть двокімнатні квартири

Часто в Київ приїжджають сім'ями або невеликими компаніями. Якщо ви вирішили приїхати в столицю на вихідні, дружною компанією з чотирьох-шести чоловік - ваш варіант орендувати двокімнатну квартиру подобово в Києві.

 

Або ви бажаєте в домашній обстановці відзначити урочисту подію. В такому випадку, на нашому сайті Vlasne.ua, ви легко знайдете 22 варіанта двокімнатних квартир для відзначення урочистої події.

 

2kom2.png

 Пам'ятки

Всім відомо, що Київ є не тільки столицею України, а й центром паломницьких подорожей. Якщо ваша мета відвідати святі місця, ми пропонуємо орендувати двокімнатні квартири подобово біля Києво-Печерської Лаври, Софійського собору та Володимирського собору.

 

Щоб отримати насолоду від атмосфери старого Києва на Подолі і прогулятися по атмосферному Андріївському узвозу, зніміть 2-кімнатну квартиру на добу біля метро Контрактова площа. Тут ви знайдете двокімнатні квартири за ціною від 863 грн за добу.

 

Аристократичні Липки відкриються вам, якщо ви оселитеся біля метро Хрещатик. Тут ви зможете помилуватися Будинком з химерами, Маріїнським палацом, Будинком плачучої вдови і пряниковий будиночок. Оренда двокімнатної квартири на добу в цьому районі буде коштувати від 805 грн до 1955 грн.

 

2kom1.png

 

Ціни

Двокімнатні квартири можна орендувати в місті Київ без посередників за ціною від 518 грн до 1955 грн за добу.

 

Бюджетні двокімнатні квартири в Києві, з усім необхідним для затишного проживання, ви зможете зняти в Дніпровському районі за ціною від 518 грн до 690 грн.

 

Подивіться також квартири в Шевченківському районі. Тут, в центрі міста, ви знайдете великий вибір комфортних двокімнатних квартир за ціною від 690 грн до 1955 грн за добу.

 

2kom.png

 

 

Короткі рекомендації Vlasne.ua

Приїжджаючи до Києва невеликою компанією, вибирайте двокімнатні квартири без посередників на порталі Vlasne.ua. Заздалегідь забезпечте собі комфортне проживання в затишних апартаментах через систему бронювання на нашому сайті.

 

Щоб ближче познайомитися з історією і архітектурою міста, рекомендуємо двокімнатні квартири в Центрі Києва. В середньому тут можна зняти двокімнатну квартиру за 800-1000 грн за добу.

 

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті