Квартири подобово Київ

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування
Інші фільтри
Миттєві
Київ, Україна

Квартири подобово на вихідні Київ

Зміст:

Швидке знайомство на довгу пам'ять

Є дуже популярний вид подорожей, коли приїжджаєш в незнайоме місто і всього лише на вихідні, знайомишся з ним, після чого назавжди залишаються яскраві спогади. Для цього вам всього лише потрібно зняти квартиру подобово на вихідні.

vyhodnye 

Ви зможете зробити це без посередників і без особливих проблем, на нашому порталі Vlasne.ua, де вас чекає великий вибір квартир прямо в центрі Києва.

 

Історичний центр міста

Оскільки ваш приїзд до Києва має обмеження за часом, заселитися в квартири краще відразу в історичному центрі міста - в Шевченківському районі. 

Золоті ворота є візитною карткою столиці. Саме через них в Київську Русь, прибували всі гості міста. Зняти квартиру подобово тут можна за ціною починаючи від 517,50 грн. 

Зовсім поруч у вас буде можливість сходити в Національну Оперу України. 

Зможете відвідати Софійський і Михайлівський собор. Дуже часто на площах між ними відбуваються народні гуляння з можливістю смачно поїсти національні страви. 

Якщо ви спуститеся до Хрещатика, ви також зможете пройтися по Майдану Незалежності і до Арки Дружби Народів

vyhodnye1

 

Короткі рекомендації Vlasne.ua

Якщо ви плануєте приїхати в Київ на кілька днів, кращий варіант оселитися в Шевченківському районі. Де вам запам'ятається історичний центр, атмосферні вулички і великий вибір кафе, де можна смачно поїсти. Ціни, за якими ви зможете орендувати квартиру подобово на вихідні - від 207 грн до 1840 грн за добу.

Вибирайте квартири на нашому сайті Vlasne.ua, оформить попереднє бронювання та насолоджуйтеся вашим перебуванням в Києві, починаючи з перших хвилин. 

 

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті