Квартири подобово Київ — Харківський масив

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування 1
Інші фільтри 1
Миттєві
Київ, Україна

Квартири подобово Харківський масив

Зміст:

Молодий мікрорайон

Це один з молодих масивів Дарницького району, названий так, через трасу, що веде в місто Харків. Тут є багато озер і лісових територій, і якщо ви віддаєте перевагу такому сусідство, то вам варто зняти квартири подобово на Харківському масиві.

На нашому порталі Vlasne.ua ви можете орендувати однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні апартаменти на ваш смак. А заздалегідь оформивши миттєве бронювання, ви зможете зняти квартиру подобово на Харківському масиві за ціною від 287,50 грн до 2300 грн за добу.

har

 

Де оселитися

На відміну від сусіднього мікрорайону Позняки, Харківський масив має багато зелених парків, скверів і великий Микільський ліс, де у вільний час можна приємно провести час, організувати пікнік і відпочити біля озера.

Уздовж Харківського масиву розташовується популярний Парк Партизанської слави, де перебуваючи у великому мегаполісі, ви зможете без суєти насолоджуватися відпочинком на природі.

har1

Тут дуже добре відпочивати з дітьми і приїжджати на вихідні. Тільки для цього вам потрібно зняти квартиру подобово і в середньому це коштуватиме 402,50 - 575 грн за добу.

Зверніть увагу на апартаменти біля метро. На Харківському масиві знаходяться три станції - Харківська, Вирлиця і Бориспільська. На метро ви дуже швидко, вже через п'ятнадцять хвилин, опинитеся в Центрі.

har2

 

Короткі рекомендації Vlasne.ua

Орендуйте квартири в молодому і сучасному мікрорайоні на ваш смак - з кондиціонером, бойлером, джакузі і з WiFi. Вже за 460 грн за добу ви зможете з комфортом зняти квартиру на добу і без посередників.

Знімайте квартири подобово разом з Vlasne.ua і отримуйте задоволення від перебування на Харківському масиві.

 

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті