Квартири подобово Київ — Солдатська слобідка

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування 1
Інші фільтри 1
Миттєві
Київ, Україна

Квартири подобово Солдатська слобідка

Зміст:

Солдатське поселення в центрі Києва

Заснований на початку XIX століття, як поселення для відставних солдатів, сьогодні цей мікрорайон в Шевченківському районі, знаходиться в центральній частині столиці. Це є хорошою причиною, чому вам слід орендувати подобово квартири на Солдатської слобідці.

Заходьте на наш портал Vlasne.ua, вибирайте вподобану квартиру, оформляйте раннє бронювання і зі спокійною душею приїжджайте до Києва - ваші апартаменти будуть чекати вашого приїзду.

Орендувати апартаменти подобово, без посередників, в Солдатської слобідці ви зможете за ціною від 172,50 грн до 3654,50 грн за добу. 

slobodka1 

 

Яку квартиру зняти

Для того, щоб ви могли завчасно забронювати дах над головою, на нашому сайті, вам запропоновані різні варіанти однокімнатних, двокімнатних і трикімнатних квартир.

Зверніть увагу на те, що налаштувавши фільтри за важливими для вас параметрами, ви можете зняти апартаменти подобово з WiFi, з кондиціонером, з бойлером, з джакузі і з каміном.

Також ви можете підібрати квартиру для курців, або якщо ви плануєте приїхати в Київ з дітьми.

Для вашої зручності та швидкості пересування по місту, можете зняти квартиру подобово біля метро. До Солдатської слобідки найближчі метро - це Вокзальна і Лук'янівська.

slobodka

 

Короткі рекомендації Vlasne.ua

Солдатська слобідка відмінно підійде для гостей столиці, які планують вивчити її культурно-історичні пам'ятки, так і для приїжджих у відрядження. Ви зможете легко зняти квартиру на добу і без посередників за ціною в середньому 575 - 1035 грн.

Орендуйте апартаменти разом з Vlasne.ua і приїжджайте до Києва з хорошим настроєм. 

 

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті