Квартири подобово Київ — Солом’янка

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування 1
Інші фільтри 1
Миттєві
Київ, Україна

Квартири подобово Солом’янка

Зміст:

Популярний масив

Орендуйте квартири подобово на Солом'янці, тому що це дуже популярний масив серед приїжджих. Це дасть можливість перебувати недалеко від Центру, Південного залізничного вокзалу і аеропорту "Київ" (Жуляни). Цей затишний масив в Солом'янському районі, особливо користується попитом серед відряджених гостей столиці.

Наш портал Vlasne.ua, запропонує на ваш вибір, зняти однокімнатні та двокімнатні і трикімнатні апартаменти без посередників, за ціною від 230 грн до 1380 грн за добу.

solomenka

 

Де зняти квартиру

Зверніть увагу на апартаменти поруч зі станцією метро Вокзальна. Це дасть вам можливість швидко переміщатися по місту з робочих питань, і за десять хвилин дістатися до Хрещатика щоб мати можливість у вільний час познайомитися з історичним центром міста.

Також на Солом'янці орендують апартаменти, що вступають до Київського національного університету будівництва і архітектури. Тут можна зняти квартиру подобово від 345 грн за добу.

На нашому сайті можна легко налаштувати параметри і вибрати важливі для вас зручності. Наприклад, налаштуйте параметр на "палити дозволено" і орендуйте апартаменти для курців. Також можна зняти квартиру подобово на Солом'янці з джакузі, з бойлером, з кондиціонером і іншими предметами затишку.

solomenka1

 

Короткі рекомендації Vlasne.ua

Орендувати апартаменти на Солом'янці, відмінно підійде відрядженним. В середньому тут можна зняти квартиру щодобово за 690 - 920 грн за добу. Тут є зручна транспортна розв'язка, затишні зелені парки і сквери.

Приїжджаючи у відрядження до столиці України, орендуйте квартири подобово і без посередників, разом з Vlasne.ua. Нехай ваше перебування в Києві буде комфортним для вас з перших хвилин. 

 

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті