Квартири подобово Київ — Відрадний

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування 1
Інші фільтри 1
Миттєві
Київ, Україна

Квартири подобово Відрадний

Зміст:

Місце для відради

Сама назва говорить про те, що це найприємніше місце Солом'янського району. Відрадний - це хороший варіант, який знаходиться недалеко від Центру і має свої переваги.

Вибирайте для себе апартаменти подобово і без посередників на порталі Vlasne.ua. Ми запропонуємо вам однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири, а також сучасні студії.

Зняти квартиру подобово на Відрадному, можна за ціною від 287.50 грн до 1799.20 грн за добу.

otr

 

Де побувати на Відрадному

Парк Відрадний - це те місце, куди приходять місцеві жителі, щоб відпочити біля озера, після робочого дня або відзначити на природі якусь подію.

Якщо ви збираєтеся приїхати з дітьми, то тут є канатне містечко, яке їм дуже сподобається. Також тут є веселий паровозик і дитячі лабіринти, гірки та інші розваги.

До речі, якщо ви ще не знаєте де відзначати Новий рік, то в цьому парку є своя головна ялинка і весела новорічна програма.

otr1

І звичайно ж, гордістю Відрадного є Мамаєва Слобода. Відвідайте її, щоб побувати в середовищі українського козацтва XVIII століття і взяти участь в народних гуляннях.

 

Короткі рекомендації Vlasne.ua

Зняти квартиру подобово на Відрадному коштує в середньому 450 - 600 грн на добу. Це відмінне місце, де можна відпочити від міської суєти. Але при цьому, якщо ви захочете опинитися в Центрі, то вже через двадцять хвилин ви будете на Хрещатику.

Разом з Vlasne.ua, ви легко і просто можете зняти квартиру подобово і без посередників. І в приємній атмосфері природи, провести вихідні

 

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті