Квартири подобово Київ

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування
Інші фільтри
Миттєві
Київ, Україна

Квартири подобово з джакузі - Київ

Зміст:

 

Як зняти квартиру з джакузі

Ви плануєте приїхати в столицю і оселитися не просто в квартирі з джакузі, а ще щоб була можливість після довгого дня розслабитися в комфортній обстановці в джакузі. 

Це легко зробити на нашому порталі Vlasne.ua. Потрібно всього лише вказати в параметрах необхідний фільтр і вашій увазі відразу ж будуть запропоновані 257 варіантів сучасно обладнаних квартир.

jakuzi

 

Де зняти апартаменти з джакузі

Найбільше комфортних і сучасних квартир, звичайно ж, знаходяться в центральній частині міста - біля Хрещатика і Бессарабського ринку. Тут можна зняти квартиру подобово з джакузі за ціною від 575 грн до 18072,50 грн за добу. 

Зверніть увагу на сучасні апартаменти в Печерському районі на бульварі Лесі Українки. Ви знайдете тут квартири з джакузі за ціною в середньому 1350 грн за добу. 

Подільський район запропонує вам зняти квартиру подобово з джакузі, недалеко від Андріївського узвозу, за ціною від 1840 грн. 

jakuzi1

А якщо ви любите прогулятися красивим парком, орендуйте квартиру в Голосіївському районі за ціною від 575 грн до 5110,60 грн за добу.

 

Короткі рекомендації Vlasne.ua

Якщо ви віддаєте перевагу сучасним і комфортним апартаментам з джакузі, ми рекомендуємо вам звернути увагу на квартири в центрі столиці - в Шевченківському районі. Тут зняти без посередників квартиру подобово з джакузі можна за ціною в середньому 800 - 1500 грн. Функція миттєвого бронювання зробить вашу поїздку легкою і такою, що запам'ятовується. 

Для зручності вашого пересування, зверніть увагу на квартири біля метро. Це дозволить швидко дістатися до місця потрібного вам призначення.

 

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті