Квартири подобово Київ — Деміївка

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування 1
Інші фільтри 1
Миттєві
Київ, Україна

Квартири подобово Деміївка

Зміст:

Промисловий мікрорайон

Раніше, в XIX столітті, на цьому масиві в Голосіївському районі, процвітала промисловість, тут жили робітники, які виробляли кришталь, цукор-рафінад і варили пиво. А сьогодні, тут знаходиться престижний сучасний масив Деміївка.

Наш портал Vlasne.ua, завжди з радістю готовий вам допомогти в питанні проживання в столиці. З нами ви легко зможете зняти апартаменти класу Люкс, а також ми запропонуємо вам на вибір одну з однокімнатних, двокімнатних і трикімнатних квартир.

Щоб орендувати апартаменти подобово на Деміївці без посередників, вам потрібно буде заплатити від 287.50 грн до 1725 грн за добу. 

demeevka 

 

Де зняти квартиру

На Деміївці знаходиться Центральний автовокзал. Якщо ви плануєте приїхати в Київ на автобусі, то для вас оптимальним варіантом буде зняти квартиру подобово на Деміївці.

В окрузі є зелені паркі та каскади озер. Тому це відмінне місце, щоб приїхати сюди з дітьми або провести вихідні на природі, організувавши пікнік з друзями.

На Деміївці знаходиться Національна бібліотека ім. Вернадського і Кондитерська фабрика Roshen. Біля них, ви зможете зняти квартиру подобово за ціною від 575 грн за добу.

Ще тут розташовані дві станції метро Деміївська і Голосіївська. Зверніть увагу на оренду апартаментів біля метро, ​​щоб ви могли легко і швидко пересуватися по місту. Наприклад, на метро, ​​від Деміївки до Центру міста ви доберетеся за п'ятнадцять хвилин.

demeevka1

 

Короткі рекомендації Vlasne.ua

Деміївка це зручний мікрорайон, тут є зелені парки й озера для відпочинку, і знаходиться він недалеко від Центру. Зняти квартиру подобово і без посередників тут, ви зможете в середньому за ціною 460 - 575 грн за добу. 

Не забудьте на нашому сайті Vlasne.ua оформити раннє бронювання, щоб ваш приїзд на Деміївку, пройшов без клопоту з пошуку апартаментів. 

 

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті