Квартири подобово Київ — Лукянівка

Кімнати та гості
Тип житла
Ціна
Розташування 1
Інші фільтри 1
Миттєві
Київ, Україна

Квартири подобово Лукянівка

Зміст:

Старий мікрорайон

Перебуваючи в декількох кілометрах від історичного центру, цей мікрорайон в Шевченківському районі гармонійно поєднує старовинні будівлі з новими висотними будівлями. Приїжджаючи до столиці, вас напевно зацікавить затишна квартира подобово на Лук'янівці, де в старовину жила наукова і творча знать.

Плануючи поїздку в Київ, ви легко і швидко зможете зняти квартиру на добу без посередників, разом з нашим порталом Vlasne.ua. Тут вас чекає великий вибір однокімнатних, двокімнатних і трикімнатних квартир, квартир-студій і апартаментів за ціною від 287.50 грн до 3105 грн за добу.

luk

 

Де оселитися

Для любителів побувати на природі, на Лук'янівці є кілька скверів і великий Парк Бабин Яр. Залежно від мети вашого приїзду в столицю, ви можете зняти апартаменти на добу разом з дітьми, приїхати на вихідні або на Новий Рік, а також щоб відзначити урочисту подію.

Незважаючи на те, що Лук'янівка знаходиться дуже близько від історичного центру столиці, ви тут також можете орендувати будинок подобово за ціною від 3450 грн до 4025 грн за добу.

Ну, а якщо ви знімете квартиру подобово біля метро, ​​ви завжди зможете швидко переміщатися по місту. На Лук'янівці перебувають дві станції метро Лук'янівська та Дорогожичі. Якщо вам знадобитися, то за кілька хвилин, ви опинитеся в центральній частині Києва - на Золотих воротах.

luk1

 

Короткі рекомендації Vlasne.ua

Орендуючи апартаменти на Лук'янівці, в пішій близькості від центру Києва, ви будете перебувати в затишній атмосфері старовинного мікрорайону. Тут ви зможете зняти квартиру подобово без посередників, за середньою ціною 517,50 - 805 грн за добу.

Приїжджайте до столиці України і вибирайте апартаменти на ваш смак, разом з Vlasne.ua. Нехай ваше перебування на Лук'янівці виявиться незабутнім.

 

Ваші платежі захищені

Vlasne гарантує безпеку online бронювання:

  • договір оферти
  • безпечні платежі
  • гарантія повернення коштів

Все це працює тільки за умови online бронювання через сайт.

Нічого
не підійшло?

Заповніть заявку на пошук.
Ми відправимо її всім власникам нерухомості в місті